Як записати з відеокамери.

Відеокамери стали звичайною річчю в домі практично кожної людини. Тому можливість знімати свою сім'ю, друзів, свята, і навіть пробувати себе в ролі режисера тепер є у кожного. Відповідно, багатьом людям потрібне вміння не тільки знімати на камеру, але і робити монтаж, записуючи відзняте з відеокамери на комп'ютер.
Вам знадобиться
  • Adobe Premier Pro
  • будь відеоредактор
  • провід iLink 1394
  • відеокасета із записом
Інструкція
1
Якщо ваша відеокамера пише на відеокасету, то швидше за все, вона підключається до комп'ютера за допомогою спеціального дроту iLink 1394. Перевірте чи на ній для цього спеціальний порт. Огляньте камеру. Порт, який вам потрібен, повинен бути підписаний, як «DV». У тому випадку, якщо камера пише на жорсткий диск, то вона підключається до комп'ютера за допомогою USB-шнура. Для цього на відеокамері повинен бути порт mini-USB. Провід для цих цілей можна придбати в будь-якому магазині, що займається продажем відеокамер. Вартість їх зазвичай не перевищує 300 рублів. Скинути інформацію з камер, які записують інформацію на SD-карти, жорсткий диск або DVD можна, скопіювавши її, як з звичайної флешки. Щоб записати відео з miniDV камери, потрібно трохи більше зусиль.
2
Запустіть програму Adobe Premier Pro. Коли відкриється інтерфейс, натисніть клавішу «F5». Відкриється вікно захоплення відео (Cupture). Якщо у вас не вийшло запустити цю функцію за допомогою натискання клавіші «F5», натисніть вкладку «File», в списку, можливих подальших дій, виберіть команду «Capture» .Щоб акумулятор відеокамери не розрядився випадково під час захоплення відео, він повинен бути підключений до постійного джерела живлення (до мережі), тому увімкніть відеокамеру в мережу, приєднавши до неї блок живлення. Якщо вам потрібно захопити трохи відео, а заряду на відеокамері досить багато (мінімум 60 хвилин), можна обійтися акумулятором. Але досвідчені відеомонтажери під час запису матеріалу з відеокамери намагаються не ризикувати і підключають камеру до мережі. Адже якщо запис перерветься, її доведеться почати з початку.
3
Тримайте камеру виключеною до того моменту, коли у вас все підготовлено для запису. А саме: відкрита програма Adobe Premier Pro (або будь-який інший відеоредактор), запущено вікно запису відео, камера під'єднана до комп'ютера за допомогою дроту iLink 1394, ви перевірили заряд на ній, вказали місце на комп'ютері, куди буде проводитися запис відео ... Тоді ви можете приступати до запису, і тільки зараз включити камеру і встановити її в режим плеєра. Важливо стежити за комутацією проводів дуже уважно, тому що різке від'єднання проводу iLink 1394 від включеної відеокамери може не тільки порушити запис відео, але і зіпсувати порти, як на відеокамері, так і на комп'ютері. Будьте уважні! Коли ви готові записувати, натискайте на червону кнопку «REC», розташовану на нижній панелі вікна для запису відео.
Зверніть увагу
Не завершуйте записи, поки потрібний вам обсяг, відео буде записаний. Кожне натискання кнопки «Стоп» зупиняє запис і зберігає записане, як окремий файл.
Корисна порада
Прослідкуйте, куди комп'ютер буде зберігати відео, щоб не вийшло неприємного сюрпризу, коли записані файли вам доведеться шукати по всьому комп'ютеру. Якщо шлях записи не вказаний, відеоредактор зазвичай робить автоматичне збереження в папку програми.
Для багатьох не секрет, що оптичні диски - ненадійний носій для довготривалого зберігання інформації. Старі носії інформації, такі як магнітна стрічка, більш довговічні. Якщо у вас є відеокамера, що здійснює запис на відеокасети, вам може прийти в голову записати з комп'ютера відео на касети за допомогою відеокамери. На жаль, зробити це не так просто.
Вам знадобиться
  • - камера;
  • - комп'ютер.
Інструкція
1
Уважно огляньте корпус відеокамери. Необхідно, щоб камера мала вхід для відеосигналу dv-in, переданий ззовні. Старі моделі камер досить рідко випускалися з таким входом. Якщо такого входу немає, то безпосередньо операцію здійснити не вийде. Вам залишиться лише запустити на комп'ютері відео в програвачі і буквально знімати екран на камеру.
2
Якщо вхід для відеосигналу на відеокамері є, встановіть в комп'ютер плату 1394 для зв'язку комп'ютера з камерою. Підключіть відеокамеру до комп'ютера, використовуючи кабель по специфікації. Звіртеся з інструкцією до відеокамери, щоб дізнатися, які саме роз'єми потрібно з'єднати. Якщо у вас немає інструкції, можете знайти в інтернеті на офіційному сайті виробника в електронному вигляді.
3
Встановіть спеціальне програмне забезпечення, якщо поставляється з платою програма не підтримує можливість передачі даних на відеокамеру. Одна з таких програм - Pinnacle Studio, однак, вона є платним програмним забезпеченням, і коштує досить немало. Пошукайте безкоштовні аналоги з подібними функціями. Знайти подібне програмне забезпечення можете на сайті softodrom.ru.
4
Здійсніть запис на касету відеокамери за допомогою встановленої програми запису відеосигналу. Ви можете редагувати існуючі відео-файли і записувати на касети вже обрані ролики. Не переборщіть з обробкою - не кожна відеокамера зможе згодом відтворити відео-ефекти. Організація такого роду запису відео-файлів - досить складне завдання. Можливо, вам варто скористатися програмами захисту і відновлення інформації, якщо ви хочете убезпечити себе від втрати важливого вам відео.