Як відкрити ігри з інтернету.

Часто буває ситуація, коли скачаними з файлообмінник або торентів гра, являє собою дивний файл, невідомого формату. ISO, MDS/MDF, NRG і багато інші, не відкриваються звичайними програмами, і не мають розширення .exe.
Інструкція
1
Ці файли, так звані «образи дисків». Точні копії дисків, що зберігають структуру секторів і контрольну суму файлів. Це допомагає зробити ідентичні копії, щоб один серійний номер, міг підійти до десяткам копій. Образ, так само дозволяє зробити копію диска захищеного від копіювання.
2
Щоб відкрити гру, скачала у вигляді образу, необхідне спеціальне програмне забезпечення. Після установки необхідних програм, створюється віртуальний привід. Він виконує ті ж функції, що і звичайний СД/ДВД привід, але використовується виключно, для роботи з образами.
3
Віртуальний привід в «Alcohol 120%», створюється наступним способом: в опціях вибираєте «пошук образів», і в програмному віконці повинні з'явитися всі образи, що знаходяться на вашому жорсткому диску.
4
Після цього вибираєте потрібний файл і натискаєте пункт «додати вибрані файли в Alcohol 120%». Залишилося лише клікнути по опції «віртуальний диск» і вибрати кількість цих самих віртуальних дисків. Він може бути один, або ж їх може бути декілька. Натискаєте «ОК» і віртуальний привід змонтує образ, після чого гра повинна запуститися.
5
Друга за популярністю програма для роботи з образами - «DAEMON Tools». Працювати з нею трохи складніше. Після установки з'явитися червона іконка програми, після чого необхідно в настойках вибрати пункт «емуляція», далі потрібно включити всі опції (натиснути «All options ON»), що відключить всі способи захисту. Після відключення захисту - створюємо віртуальний привід. Вибираємо опцію «Змонтувати образ» і вказуємо файл. Гра запускається і її залишається лише встановити.
6
Якщо гра встановлюється з декількох дисків (двох, трьох і т.д.), то під час інсталяції з'явитися напис «вставте наступний диск». Вам знову потрібно зайти в програму і запустити на віртуальному приводі наступний диск, після чого продовжити установку.