Як створити віртуальну машину.

Для того щоб мати можливість попрацювати на комп'ютері в новій для себе операційній системі, немає необхідності видаляти існуючу операционку з ПК і ставити іншу. Для цього існують програмні засоби - віртуальні машини. Вони емулюють реальний комп'ютер з операційною системою. Якщо у вас на комп'ютері Windows 7, то в ній вже вбудована віртуальна машина. У разі Windows XP і Windows Vista ви можете вибирати між безкоштовними програмами Windows Virtual PC, VirtualBox і VMWare Workstation, за яку треба заплатити. Розглянемо створення віртуальної машини на прикладі Windows Virtual PC 2007.
Інструкція
1
Скачайте програму Windows Virtual PC 2007 з сайту http://www.microsoft.com, вибравши мову програми з шести європейських мов, російської серед них немає.
2
Запустіть інсталяційний файл. Погодьтеся з ліцензійною угодою та натисніть кнопку Next. Введіть своє ім'я та назва організації, ключ до програми вже введений. Натисніть Next, потім Install.
3
Після завершення установки запустіть програму. З'явиться вікно майстра створення віртуальної машини. Натисніть Next і потім виберіть Create a virtual machine. Виберіть місце розташування віртуальної машини і надрукуйте її ім'я. В наступному вікні виберіть операційну систему, яку хочете встановити на віртуальну машину . Потім вкажіть, скільки оперативної пам'яті ви надасте в розпорядження віртуальної машини. Після цього створіть віртуальний жорсткий диск, вибравши опцію A new virtual hard disk. Вкажіть місце його розташування, ім'я та розмір в мегабайтах.
4
Встановіть операційну систему на віртуальну машину . У віконці Virtual PC Console натисніть кнопку Start, щоб запустити віртуальну машину . У вікно віртуальної машини перемістіть мишею ISO-образ операційної системи, який буде використовуватися як завантажувальний диск. Або виберіть з меню CD команду Capture ISO Image і вкажіть ISO-образ. Після чого почнеться установка операційної системи.
5
Після установки операційної системи можна встановити з інтернету пакет додавань до віртуальної машини, які поліпшать її роботу. Щоб встановити його, в меню Action дайте команду Install or Update Virtual Machine Additions.
6
Для настройки інших параметрів віртуальної машини натисніть кнопку Settings у вікні Virtual PC Console.
Зверніть увагу
Можливий обмін файлами між основною операційною системою і гостьовою операційною системою.
Корисна порада
Для того щоб на одному комп'ютері працювало кілька операційних систем (три і більше), необхідно створити кілька віртуальних машин.