Як вивести рудий колір волосся.

Іноді в результаті експериментів з фарбувальними засобами виходить не зовсім очікуваний результат. Волосся можуть стати темніше, ніж ви очікували, придбати червоний або рудий відтінок. Але більшість ситуацій поправні і вивести що не сподобався колір можна.
Інструкція
1
Найскладніше вивести рудий відтінок, якщо ви фарбували волосся хною. Це засіб природного походження, і ефект від взаємодії з барвником вгадати неможливо. Тому змінювати колір волосся доведеться за допомогою відтінків шампунів. Вони не проникають всередину волоса, залишаючись на поверхні, і хімічної реакції з хною не відбувається. Звичайно, повністю змінити колір в цьому випадку не вийде. Але додати рудому волоссю попелястий або русявий відтінок цілком можливо. Тільки користуватися шампунями доведеться постійно, тому що тримається новий колір до першого миття голови.
2
Якщо ви пофарбувалися в блондинку, і з часом волосся придбали рудий відтінок, то з цим теж можна боротися. Придбайте спеціальне Засоби відтінків, яке має у своєму складі фіолетовий відтінок. Він затонуйте рижіну, і ваше волосся придбають красивий сріблястий відлив. Тільки тримати склад на голові потрібно не більше хвилини. Інакше замість сріблястих відблисків ви отримаєте яскравий синій колір .
3
Коли рудий колір з'явився в результаті невдалого фарбування, можна спробувати колоріровать волосся ще раз. Тільки почекайте півтора-два тижні, щоб не травмувати локони. Щоб приховати рижіну потрібно надати волоссю більш темний колір . Чим темніше фарбу ви оберете, тим більше вірогідність того, що рудий колір вдасться усунути.
4
Якщо вивести рудий колір самостійно не вдається - зверніться в салон краси. Досвідчений перукар зробить вам wipe out (змивку фарби). В цьому випадку використовується спеціальний склад, подібний із засобом для знебарвлення волосся. Тільки за допомогою нього можна видалити рижіну повністю. І через півтори - два тижні, після того, як волосся трохи відновляться, ви зможете перефарбувати волосся в будь-який вподобаний колір .
5
Щоб результат фарбування не був для вас сюрпризом, краще скористатися послугами перукаря. Досвідчені майстри знають, який ефект роблять фарби на волосся різних типів. В цьому випадку ви зможете уникнути непотрібної рижіни, у вас буде гарантія того, що волосся по всій довжині прокрасятся однаково, а сивина буде повністю прихована. Тому, якщо ви вирішили помінятися кардинально, краще все-таки довіритися професійним стилістам.