Як зв'язати навушники для зими.

Теплі навушники не здають позиції в топі модних трендів вже котрий рік. Це цілком закономірно: виглядають навушники дуже симпатично, зачіску не псують, і при цьому зігрівають завжди замерзають на морозі вуха. Крім того, їх можна надягати як без шапки, так і на неї, і при цьому виглядати однаково стильно. Модні навушники для зими зовсім необов'язково купувати в магазині. Їх можна пов'язати самостійно.
Вам знадобиться
  • Для цього вам буде потрібно досить об'ємна вовняна пряжа потрібного вам кольору, гачок або спиці, поролон, каркас від старих навушників або сталевий дріт діаметром близько 2 мм і невелика банку.
Інструкція
1
Спочатку вам потрібно буде зробити наголов'я для навушників. Якщо у вас немає готового каркаса, але є дріт, сформуйте з неї подобу навушників за розміром голови. Щоб зробити кола, які будуть закривати вуха, рівномірно накрутите дріт на невелику банку, щоб отримати вигин. Зчленування обмотайте для міцності тонким дротом і, якщо є можливість, спаяти.
2
Зв'яжіть гачком або на спицях смужку розміром Ax2B («A» довжина оголовья, а «B» - його ширина). Потім отпарьте деталь і оберніть нею металевий каркас таким чином, щоб шов вийшов на внутрішній частині оголовья. Прошийте пов'язану деталь уздовж потайним швом. Таким чином, каркас обтягнутий в'язаним елементом. Якщо ви хочете зробити наголов'я об'ємніше, між каркасом і в'язаним покриттям попередньо покладіть смужку поролону.
3
Щоб зробити деталі, які закривають безпосередньо самі вуха, виріжте з поролону кола, діаметром на сантиметр більше діаметра деталей каркаса. Зберіть краю поролону на нитку і пришити до каркаса по всьому колу. Внутрішні кола навушників виготовте з неколючими теплої тканини або зв'яжіть гачком з м'якої товстої пряжі.
4
Зовнішню частину зв'яжіть гачком «петельками». Починайте в'язати коло з центру, постарайтеся зробити його більш акуратним, так як ця частина навушника завжди буде на виду. Акуратно пришийте готову деталь до внутрішнього кола навушника, накривши нею поролон. Шов повинен бути максимально прихований.
Корисна порада
За бажанням ви можете декорувати навушники: пришити на них хутряні елементи, стрази або пов'язану гачком аплікацію.
Нерідко можна бачити у артиста, який виступає на сцені, маленький навушник у вусі. Як правило, користуються ним вокалісти. Називається це системою персонального моніторингу.

Для чого артисту навушник

артистів, які виступають на сцені, необхідна система вушного моніторингу, щоб чути себе. Справа в тому, що на концерті колонки спрямовані в бік глядачів, а співакові мелодія може бути не дуже добре чутна через шум із залу, особливо якщо це рок-концерт. Крім цього, виходить із колонок гучна музика, що відбивається від всіх стін, заважає співаку стежити за ритмом і тональністю пісні. Заглушується і власний голос, який стає складно контролювати. Через це співак може почати фальшивити, потрапляти повз нот і взагалі відчувати себе невпевнено. У навушниках же він чує ту ж саму музику («мінусовку» пісні), синхронно з музикою, яка подається в зал з колонок. Це допомагає орієнтуватися і вчасно починати співати.
Щоб не збиватися, оперні співаки уважно стежать за рухами диригента, який показує потрібний темп, ритм і коли потрібно вступати. Для виконавців ж інших жанрів в ролі диригента виступають навушники.
Минусовка може включати в себе всі інструменти, крім вокалу, або ж якийсь один інструмент і вокал - тут все залежить від уподобань самого співака. Навушники-монітори бувають корисні артисту і для інших цілей - наприклад, йому можуть під час концерту повідомити про якісь зміни в програмі виступи і різних непередбачених обставин. Використовувати навушники можуть, крім вокаліста, і музиканти. Наприклад, барабанщикові може подаватися звук метронома, щоб він не збився з ритму.

Деталі

Така система вушного персонального моніторингу складається з навушника, що закріплюється на фюзеляжі музиканта, приймача і включеного в моніторний пульт передавача. Навушник зазвичай виготовляється індивідуально для конкретного виконавця, за зліпком його вуха. В якості системи персонального моніторингу часто застосовуються арматурні навушники, які мають ряд переваг перед динамічними.
На сцені навколишні звуки - від живих інструментів, від колонок, шум із залу - часто перетворюються на один суцільний гул, збиваючи і відволікаючи співака. Справа ускладнюється ще більше, якщо йому необхідно одночасно співати і танцювати.
Навушники рідко застосовуються на камерних та акустичних концертах. Як правило, вони використовуються на середніх і великих майданчиках. Часто на сцені праворуч і ліворуч стоять спрямовані на музикантів моніторні колонки. Якщо ж сцена велика, а співак бігає по ній, він може вийти із зони дії моніторів. У цьому випадку йому набагато зручніше буде користуватися навушниками і мати свободу пересування. До того ж, не завжди моніторні колонки забезпечують необхідний рівень звуку для контролю ритму.