Як подовжити джинси. Як красиво подовжити джинси фото.

Дуже часто буває так, що дитина швидко виростає, і минулорічні джинси стають трохи короткі. В цьому немає нічого страшного. Адже джинси без особливих зусиль можна подовжити.
Вам знадобиться
  • Смужка тканини, схожа з тією, з якої зшиті джинси, лезо, голка, нитки.
Інструкція
1
Перед початком робіт необхідно випрати і випрасувати штани. Так само варто подивитися, яким чином були підшиті брюки до вашого втручання. Найчастіше джинси просто підігнуті, а потім прошиті. В цьому випадку ваша задача значно спрощується. Вам потрібно відпороти підгин на обох колошах. Потім ретельно вибрати з місця колишнього шва все нитки.
2
Потім намочіть низ брюк. Постарайтеся пропрасувати їх праскою так, щоб лінії згину не були помітні. Якщо з першого разу це не вийшло, спробуйте повторно розгладити так, щоб у цих місцях тканина якнайменше морщилася.
3
Тепер потрібно викроїти з відповідної за кольором і фактурою тканини 2 смужки шириною приблизно в 4 сантиметри. Смужки найкраще буде кроїти по поперечної. Саме так зазвичай кроятся штани.
4
Потім сумістите деталі лицьовими сторонами. Після цього накладіть довгий край смужки на низ штанини. Тепер змітайте і прошийте на машинці. Відігніть і заутюжьте шов.
5
Тепер пришиту смужку потрібно відігнути так, як це робиться при простій обробці низу вироби. Приметайте отриманий підгин, а потім пришийте вручну швом, який не буде видно із зовнішнього боку брюк. Таким способом можна на 2-3 см подовжити брюки.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=6Om6WvGR85Y
Зверніть увагу
Потрібно звернути увагу на те, що підгин відпорювати треба дуже обережно. Інакше тканина можна прорізати.
Корисна порада
Подовжити джинси можна і трохи іншим способом. Цей спосіб доречний, якщо є можливість придбати точно таку ж тканину. В цьому випадку, з неї можна викроїти відвороти такої ширини, яка вам і потрібна. Подовжити джинси іншою тканиною не вийде. Лінія, по якій іде вигин, буде дуже помітна. Але, якщо немає підходящої тканини, то по низу можна зробити, наприклад, шкіряну бахрому. Крім того, такі шкіряні вставки добре виглядають і по лінії коліна.