Як включити віконний режим. Як перемкнути гру в режим вікна.

Багато додатків можуть працювати в декількох віконних режимах . Сюди відноситься компактний віконний режим з підтримкою зміни розмірів вікна, режим на весь екран і повноекранний режим. Як правило, дивитися фільми і грати в ігри зручніше в повноекранному режимі, з документами працювати - в режимі на весь екран, а дрібні додатки зручніше запускати в віконному режимі з можливістю змінити розміри вікна. Перехід з одного виду відображення інтерфейсу програми в інший різниться в різних типах додатків.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер під управлінням операційної системи
Інструкція
1
Для переходу у віконний режим в ігровому додатку необхідно відвідати настройки гри. В налаштуваннях графіки знайдіть пункт «Відображати у вікні» або «Віконний режим». Дана здатність є не у всіх ігор. В браузерних іграх перехід з повноекранного режиму у віконний найчастіше здійснюється клавішею Esc.
2
Для переходу у віконний режим з повноекранного при перегляді відео в мультимедійному програвачі необхідно натиснути потрібну комбінацію клавіш (найчастіше це або Enter, або CTRL + Enter, або ALT + Enter, або CTRL + F). Змінити послідовність клавіш можна в налаштуваннях програвача. Для цього в пункті меню «Налаштування» - «Конфігурація» - «Клавіатура» відшукайте функцію «повноекранний режим» і змініть поєднання клавіш на зручне для вас, зробіть це так, щоб ваше поєднання не повторювалося з уже існуючими.
3
Для повсякденних додатків найпоширеніші режими - це режим на весь екран і віконний режим з можливістю регулювання розміру вікна. Для переходу з режиму в режим служить кнопка в правому кутку вікна - середня з трьох (дві інші - це «згорнути вікно» і «закрити вікно»). Перемкніть додаток у віконний режим натисканням цієї кнопки і відрегулюйте розміри вікна. Для цього підведіть покажчик миші до правої межі вікна і змініть ширину, а для зміни висоти аналогічно «потягніть» за нижній край віконця.
4
Якщо ж ви часто використовуєте якусь програму або файл, то можна налаштувати віконний режим для постійного запуску цих об'єктів. Для включення і вибору віконного режиму для програми, ігри або будь-якого файлу створіть (якщо його у вас ще немає) ярлик запуску цього об'єкта на робочому столі. Правою кнопкою клацніть на ярлику програми або файлу і виберіть пункт "Властивості".
5
Перейдіть на вкладку «Вікно». У нижній частині діалогового вікна знайдіть поле вибору значень «Вікно». Встановіть бажане значення розміру вікна - «Звичайний розмір», «Згорнуте в значок» або ж «Розгорнуте на весь екран». Підтвердіть зміни натисненням кнопки «Застосувати». Тепер при запуску за допомогою ярлика вікно відкриватиметься тільки вибраного розміру.