Як полагодити матрац.

Люди звикають до своїх улюблених речей і не хочуть з ними розлучатися, навіть якщо вони псуються, ламаються або тріскаються. До однієї з таких речей відноситься спальний матрац . Адже коли людина знаходить такий, на якому йому зручно спати, то він на за що не захоче проміняти його на інший. але не варто, коли матрац рветься, відразу засмучуватися. Його легко можна відремонтувати.
Вам знадобиться
  • клей;
  • тканину;
  • силікон;
  • швейна машинка;
  • праска
Інструкція
1
Якщо дірка на матрац е невелика або навіть просто потерлася тканину, виправити такий недолік можна легким косметичним ремонтом. Для цього вам знадобиться шматочок тканини в колір матрац а і спеціальний клей. Вирізуєте латочку за розміром пошкодження і накладаєте на те місце, яке потребує ремонту. Не забудьте цей шматочок тканини попередньо намазати клеєм. Зверху на латочку покладіть щось важке і залиште приблизно на добу, щоб підсохло. Після такого ремонту матрац ом можна буде легко користуватися далі.
2
Коли пошкодження на матрац е більш значне, "лікувати" його потрібно іншим способом. Також необхідно зробити латку на розмір з'явилася дірки. А потім потрібно на швейній машинці нитками, підібраними в тон, пристрочити цю латку до матрац у.
3
Ще один варіант матрац а - за допомогою сирої гуми (єдина складність, де взяти такий матеріал). Ремонтується досить просто. Для цього потрібно взяти гуму і звичайну паперову газету. Накладаєте спочатку вихідний матеріал на пошкодження, зверху папір, а після пріпаріваете до матрац у цю конструкцію гарячою праскою. На те місце, де газета залишиться помітною, можна приклеїти якусь перекладну картинку або аплікацію для краси.
4
Можна відремонтувати матрац і за допомогою гумової латки. Для цього її також вирізують трохи більше, ніж за розміром ушкодження і накладають на матрац . Тільки перед цим необхідно місце навколо дірки трохи і злегка зачистити шкіркою, щоб підвищити зчеплення між тканиною матрац а і гумою. Далі приклеюйте звичайним клеєм або "Моментом" цю латку до пошкодженої поверхні. Після цього добу чекайте, поки все висохне.
5
Якщо дірка дуже маленька, практично невеликий прокол, то можна спробувати відремонтувати матрац за допомогою герметика. Для цього вам знадобиться налити його на цю дірку, щоб він її заповнив, і дати просохнути.
Корисна порада
Дуже часто фахівці з ремонту пропонують замінити клей для ремонту матраців на силікон. Кажуть, так латочка буде триматися довше і міцніше.