Як заблокувати телефон через інтернет. Як заблокувати сім карту сабонентской платою мтс.

Якщо ви плануєте якийсь час не використовувати ваш номер, підключений до тарифу із щомісячною абонентською платою, то для економії коштів можна тимчасово заблокувати сім-карту. Заблокувати номер за власним бажанням дозволяють дзвінок в контактний центр, візит в офіс продажів оператора або виконання нескладних дій в Інтернет-Помічнику . Останній спосіб блокування вигідно відрізняється від інших тим, що цю повісті цю операцію ви можете не тільки швидше, але і навіть перебуваючи за кордоном.
Вам знадобиться
  • - мобільний телефон
  • - інтернет
Інструкція
1
Для отримання можливості управління послугами мобільного зв'язку через інтернет спочатку зайдіть на сайт вашого оператора і знайдіть спеціальний сервіс, що дозволяє управляти послугами через інтернет. МТС цей сервіс називає «Інтернет-Помічник», Білайн - «Мій Білайн», Мегафон - «Сервіс-Гід».
2
Щоб отримати доступ до сервісу приготуйте свій стільниковий телефон. Виконайте нескладну команду зі свого мобільного або зателефонуйте на потрібний номер для встановлення пароля для входу в особистий кабінет.
3
Якщо ви абонент МТС, то наберіть на телефон е * 111 * 25 # і натисніть клавішу «Виклик» або зателефонуйте за безкоштовним номером 1115. Встановіть пароль, що складається з 4-7 цифр.
4
У оператора Білайн отримати пароль до особистого кабінету наберіть з мобільного команда * 110 * 9 # і натисніть «Виклик». Через кілька секунд відкрийте прийшло SMS-повідомлення з паролем.
5
Якщо ваш номер обслуговує Мегафон, то введіть з телефон а команду * 105 * 00 # і натисніть кнопку «Виклик». Потім відкрийте повідомлення, в якому буде міститися пароль для входу в особистий кабінет.
6
Для входу в інтернет-сервіс в поле «Логін» напишіть 10-значний номер вашого телефон а. В полі «Пароль» введіть встановлене вами число або символи з SMS-повідомлення.
7
Виконавши вхід в особистий кабінет, в меню виберіть пункт «Блокування номера». У переліку типів блокувань виберіть добровільну блокування і заблокуйте номер, слідуючи підказкам системи.
8
Ваш номер буде блокований до тих пір, поки ви його не розблоковуєте. Але врахуйте, що кожен оператор встановлює свій термін максимального бездіяльності номера.
9
Після закінчення цього терміну заблокований номер може бути переданий у користування іншій особі. Тому перед блокуванням обов'язково ознайомтеся з положеннями про терміни її дії, які можна знайти на сайті потрібного постачальника стільникового зв'язку.
Зверніть увагу
За добровільну блокування номера операторами, як правило стягується одноразова або періодична плата.