Як підключити бездротову гарнітуру до телефону.

Бездротова гарнітура для мобільних телефонів - дуже зручна річ. Вона позбавить від плутанини з непотрібними проводами. Телефон при використанні бездротових гарнітур можна покласти в будь-який зручний місце, в рюкзак приміром, що нереально, коли використовуються звичайні навушники. Використання бездротової гарнітури за кермом - взагалі незамінна річ. При водінні обидві руки залишаються вільними і можна нормально вести автомобіль і стежити за дорогою.
Вам знадобиться
  • Мобільний телефон, бездротова гарнітура
Інструкція
1
Переконайтеся, що телефон, до якого здійснюватиметься підключення бездротової гарнітури, оснащений технологією бездротової передачі даних Bluetooth. Все бездротові гарнітури до мобільних телефонів використовують саме цей інтерфейс. Якщо в телефоні немає Bluetooth, підключення бездротової гарнітури буде неможливим. Подивитися, чи є в телефоні Bluetooth, можна, ознайомившись з технічними характеристиками телефону. Або в меню самого телефону.
2
Увімкніть бездротову міні- гарнітуру . На гарнітурі натисніть багатофункціональну кнопку і тримайте її затиснутою до включення робочого індикатора. Увімкніть телефон, з яким буде встановлюватися з'єднання гарнітури. Увімкніть Bluetooth. В меню Bluetooth натисніть по команді пошук сумісних пристроїв. Залежно від швидкості роботи Bluetooth, процес сканування може відбуватися від кількох секунд до хвилини. Після сканування буде доступний список сумісного Bluetooth обладнання. З цього списку виберіть бездротову гарнітуру .
3
Залежно від моделі телефону може знадобитися ввести код доступу для передачі даних через Bluetooth. Код доступу можна дізнатися з інструкції до мобільного телефону. Введіть код для Bluetooth з'єднання, після чого буде встановлено з'єднання з бездротовою гарнітурою. Вводити код потрібно буде тільки один раз, при першому з'єднанні.
4
Якщо з'єднання встановлено успішно, індикатор на гарнітурі блимає. Зайдіть в меню Bluetooth, після чого в «список парних пристроїв» і виберіть «бездротову гарнітуру . Тепер міні-гарнітура підключена і повністю готова до роботи.
5
Таку процедуру потрібно провести тільки один раз. Надалі для використання бездротової гарнітури, просто зайдіть в меню Bluetooth в «список парних пристроїв» і виберіть гарнітуру .
Бездротова гарнітура на сьогоднішній день є зручною, а часто і незамінною річчю. Вона значно спрощує наше життя. З нею вам не треба буде кожного разу розплутувати дроти і вирішувати питання, про те, куди їх подіти, щоб не заважали. З бездротовою гарнітурою ви, наприклад, можете вести машину і брати участь в телефонній розмові.
Вам знадобиться
  • - бездротова гарнітура;
  • - телефон.
Інструкція
1
Переконайтеся, що в телефоні присутня можливість підключення по Bluetooth. Bluetooth - це основний «шлях», за яким можна з'єднати телефон і бездротову гарнітуру . Тому що саме технологія Bluetooth на даний момент здійснює якісне та швидкісне бездротове з'єднання пристроїв. Отже, без наявності в подключаемом телефоні Bluetooth підключення бездротової гарнітури буде неможливо.
2
Увімкніть бездротову гарнітуру на утримування на ній функціональну кнопку. Потім увімкніть функцію Bluetooth на своєму телефоні і в списку опцій виберіть пошук нових пристроїв через Bluetooth. Після сканування всіх знаходяться в зоні прийому Bluetooth пристроїв виберіть зі списку знайдених вашу бездротову гарнітуру .
3
З телефону зробіть запит на підключення бездротової гарнітури; якщо телефон зажадає ввести код для сполучення, введіть його.
4
Після успішного з'єднання гарнітура почне блимати. Далі просто відкрийте список парних пристроїв і виберіть раніше підключену міні- гарнітуру - тепер вона працює і готова до використання.
Зверніть увагу
Перед безпосередньо самим підключенням бездротової гарнітури до телефону, ретельно вибирайте модель пристрою. Найпоширеніша помилка багатьох користувачів полягає в тому, що виробники телефону і бездротової гарнітури різні, але, тим не менш, вони все одно намагаються їх підключити, і гарнітура в такому разі або працює неправильно, або не працює взагалі.
Корисна порада
Після першого сполучення бездротової гарнітури з телефоном, воно більше не потрібно. Якщо телефон вимикався, а після включення виявляється не підключеним до гарнітури, просто виберіть на сторінці парних з вашим телефоном Bluetooth-пристроїв гарнітуру і вона знову буде підключена.