Як написати програму на Делфі.

Делфі є одним з найбільш поширених мов програмування. Однак у новачків, які тільки починають знайомство з Делфі , виникає питання про те, як все ж написати і запустити програму на цьому зручному і практичному мовою.
Вам знадобиться
  • Встановлений пакет Delfi.
Інструкція
1
Делфі відрізняється, насамперед, тим, що для нього немає необхідності завантажувати додаткові пакети програм для написання та компіляції. Компілятор йде в комплекті разом з самим пакетом мови програмування, що полегшує роботу з цим язиком.Чтоби написати програму, необхідно запустити компілятор Делфі . При запуску автоматично створюється новий проект, з яким і потрібно працювати. Для створення нового проекту завжди можна скористатися відповідним пунктом меню (File - New - Application).
2
Далі потрібно створити необхідний компонент на формі, яка відображається після створення програми. Для цього потрібно вибрати необхідний пункт в палітрі компонентів і після цього вибрати потрібне місце форми і розмір, розтягуючи лівою клавішею миші прямокутну область. Щоб створити кілька компонентів відразу, вибір на палітрі слід здійснювати з затиснутою клавішею Shift.
3
Далі потрібно створити обробник для компонента. Потрібний компонент вибирається на формі, потім необхідно перейти на вкладку «Події» («Events») інспектора об'єктів. Потім потрібно зробити подвійний клік на імені події, після чого створиться потрібний метод з шаблону.
4
Далі для запуску програми достатньо натиснути кнопку F9, або Run на панелі інструментів.
Зверніть увагу
скомпільовані програми в середовищі Делфі має дозвіл «* .exe», в той час як самі модулі мають розширення «* .pas», а файл форми - «* .dcu».
Корисна порада
Для більш досконального вивчення середовища програмування Делфі слід ознайомитися з спеціалізованою літературою. Це допоможе поліпшити якість написання програм і їх функціональність.