Як підключити домашній телефон до комп'ютера. звичайний телефон підключити до комп'ютера.

Домашній телефон , який підключений до комп'ютеру, має більшу функціональність у порівнянні зі звичайним підключенням. Підключення телефон а до комп'ютеру дозволить вести контроль дзвінків, використовуючи програмне забезпечення комп'ютера, визначати номер, створювати різні групи контактів. Або здійснювати дзвінки за допомогою інтернет, використовуючи IP телефон ію.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, домашній телефон, SIP адаптер
Інструкція
1
Варто відзначити, що без додаткового обладнання підключити домашній телефон до комп'ютеру неможливо. На сьогодні найоптимальнішим рішенням для підключення стаціонарного телефон а до комп'ютеру є використання спеціального SIP адаптера. Усі наступні дії підключення домашнього телефон а до ПК будуть описані саме з використанням SIP адаптера. Варто відзначити, що SIP адаптери - це багатофункціональні пристрої, здатні розширити можливості домашньої телефон ної мережі та інтернету.
2
Увімкніть комп'ютер. Підключіть SIP до мережевої карти на комп'ютері. Якщо у вас немає окремо придбаної мережевої карти, підключайте до інтегрованої, така карта є практично на будь-якому комп'ютері (крім дуже старих моделей). Вбудована мережева карта називається Ethernet.
3
Знайдіть Ethernet-інтерфейс на задній панелі комп'ютера і підключіть туди SIP адаптер. Підключіть потрібний телефон до SIP адаптера. Встановіть драйвера і утиліти з дисків, які отримали при покупці SIP адаптера.
4
Тепер за допомогою відповідної утиліти потрібно налаштувати підключений телефон . Хоча телефон вже буде відображатися як підключене до комп'ютеру пристрій, але для більшої функціональності, наприклад здійснення дзвінків через інтернет, потрібно буде ввести деякі налаштування.
5
Запустіть встановлену утиліту настройки SIP адаптера. Залежно від місця проживання, потрібно буде ввести телефон ний код міста. Далі програма сама проведе всі необхідні налаштування. Після чого телефон буде повністю підключений до комп'ютеру.
6
Для підключення домашнього телефон а до комп'ютеру необов'язково наявність стаціонарної телефон ної мережі. Якщо ви проживаєте в будинку або квартирі, де немає ще телефон а, але є можливість підключити інтернет, наприклад, кабельний, не обов'язково потрібно підключати телефон та інтернет окремо. Підключіть інтернет, перш ніж підключати телефон ний апарат до комп'ютеру, як це було описано вище, і зможете здійснювати звичайні телефон ниє дзвінки, користуючись мережею інтернет.