Як поміняти квартиру на будинок. поміняти будинок на квартиру.

Обмін житла отримав свою масове поширення в 80-90х роках минулого століття. Цей пік припав на роки перебудови, але і зараз не втратив своєї актуальності. В умовах погіршення екології все більше людей мріють зробити обмін своєї квартири на заміський будинок .
Інструкція
1
Поміняти квартиру на будинок можна за допомогою спеціальних агентств з продажу нерухомості або самостійно. Якщо звертатися до ріелторів, то потрібно просто представити необхідні документи, фахівці внесуть відомості до бази даних і залишиться тільки чекати підходящий варіант, а потім з їх допомогою можна оформити угоду.
2
Якщо ви вирішили знайти варіант обміну самостійно, можете почати з пошуку в Інтернеті, розклеїти оголошення по місту, зробити те ж саме в газетах і по телебаченню. Крім цього до пошуку можна залучити знайомих, родичів, колег.
3
Коли підходящий варіант знайдеться, обов'язково подивіться будинок особисто, його віддаленість від зупинок, магазинів, який метраж кімнат і загальна площа, стан будинок а, рік його споруди . При обміні потрібно враховувати всі дрібниці і задавати питання. Після усної домовленості з іншим власником слід приступати до документального оформлення угоди.
4
Вам необхідно надати в агентство нерухомості перелік документів на власне житло, довідки з будинок оуправленія про відсутність комунальної заборгованості, довідки про стан особового рахунку. Договір обміну скріплюється підписами обох сторін і реєструється в реєстраційної палаті. Потім сторонам договору вручається його копія та акт прийому-передачі житла.
5
Найбільш частий варіант переїхати з квартири в будинок це зробити обмін, але буває це складно здійснити і тоді вам доведеться вдатися до продажу власної квартири та купівлі будинок а. Виходить, доведеться здійснити дві угоди, які вимагають часу. Найкраще таку схему провести, скориставшись послугами агентств, які зможуть здійснити укладення договорів в короткий термін і знайти відповідний саме вам варіант серед безлічі пропозицій на ринку купівлі та продажу нерухомості.
6
Найголовніше під час оформлення документів зверніть увагу на їх утримання, уважно читайте довідки, та копії документів які надає власник іншого житла.
Ні для кого не секрет, що труби в будинках, збудованих 30-40 років тому і раніше, вже давно виробили свій ресурс. Саме тому багато власників квартир хочуть їх поміняти. Коштує така процедура від 5000 до 8000 рублів. Однак, можна легко заміну призвести і самостійно.
Вам знадобиться
  • - труби;
  • - болгарка;
  • - кріплення;
  • - замазка.
Інструкція
1
Перед тим як міняти труби в квартирі, потрібно спочатку провести розрахункові роботи. Для цього необхідно виміряти трубу в висоту і за діаметром, щоб точно знати, яку заміну вам купувати. Бо нова труба повинна легко входити на місце старої. Далі визначитеся, з якого матеріалу ви хочете зробити труби . Це може бути пластик, чавун, сталь, азбестоцемент і т.д. Обов'язково заміряйте і входи-виходи труб, щоб вони збігалися по діаметру з залишається розводкою. Порахуйте скільки саме труб вам потрібно. Після цього можете вирушати в магазин або на ринок за необхідним матеріалом для ремонту сантехніки.
2
Заміна труб у ванній і в туалеті відбувається за такою схемою. Спочатку потрібно знайти, де у вас основна розводка в квартирі знаходиться. Після перекрити обидва вентилі на воду, щоб закрити доступ із загальної труби в вашу квартиру. Старі труби , які вже просять заміни, потрібно зрізати. Фахівці рекомендують проводити всі сантехнічні роботи надійними інструментами, типу болгарки.
3
Не варто намагатися вирізати труби з стояка за допомогою ножівки, бо в цьому випадку вам її доведеться довго пиляти. Особливо, якщо ця труба чавунна. Далі вам потрібно взяти нову трубу і вставити її на місце старої, дотримуючись напрям останньої. Намагайтеся прокладати труби так, щоб було якомога менше стиків і з'єднань. Інакше ви ризикуєте рано чи пізно отримати багато місць протікання води.
4
З'єднайте нову трубу з розводкою, закладіть отримані щілини спеціальними кріпленнями або будівельними матеріалами. В якості них можна використовувати спеціальну герметичну замазку, яка захистить труби від протікання. Перевірте стійкість вийшла конструкції і підключіть до кранів, відкривши вентилі.
5
Якщо ви міняєте обидві труби відразу, то можете справити і своєрідну перепланування. Наприклад, замурую труби в стіну або взагалі перемістіть їх в інше місце - туди, де вам зручно.