Як лікувати шишки на пальцях. на пальцях дрібні шишечки.

Шишки на великих пальцях ніг з'являються внаслідок запалення суглобів. Воно може бути викликано неправильної взуттям, плоскостопістю, порушенням обміну речовин і так далі. Починати лікувати це захворювання необхідно якомога раніше, щоб не доводити його до необхідності хірургічного втручання.
Інструкція
1
На щастя, сучасна медицина знає безліч засобів для лікування цього захворювання. Перше, що ви повинні зробити - відмовитися від незручного взуття на користь взуття комфортній і зручній для ваших ніг. Не дарма від цієї хвороби страждають, в основному жінки, які часто приносять зручність в жертву моду і красу, хизуючись карколомними шпильками. Намагайтеся якомога рідше надягати взуття на високому каблуці, а також не носіть занадто маленькі для вас туфлі в надії, що коли-небудь ви їх розносите. Це вкрай негативно впливає на здоров'я ваших ніг.
2
Регулярно робіть масаж ступень, розминайте суглоб великого пальця. На початкових стадіях захворювання це дає прекрасні результати.
3
Допоможуть і вправи для зміцнення стоп. Найбільш дієвим є наступна вправа: надіньте на великі пальці ніг щільну гумку і повільно розтягуйте її. Повторіть 20 разів. Також прекрасним вправою буде обертання ступень у різних напрямках, загарбання пальцями ніг дрібних предметів, а також стискання і разжимание пальців. Цей комплекс вправ робіть щовечора, особливо після того, як весь день проходите у вузькому взутті.
4
Народна медицина пропонує такий спосіб лікування запаленого суглоба: береться лист лопуха, на шорстку сторону якого наноситься скипидар. Лопух прикладається до хворого суглоба, зверху притискається поліетиленом і фіксується за допомогою пов'язки. Такі компреси рекомендується робити на ніч. Також добре допомагають ванни для ніг з додаванням соди і лікарських рослин: звіробою, ромашки і т.д.