Як поміняти іконки на жорстких дисках. Як поміняти іконку на флешці.

Змінити іконки дисків в Провіднику Windows тим же способом, яким змінюються іконки файлів і папок, на жаль неможливо. У вікні властивостей дисків не передбачено відповідних інструментів. Однак можна зробити це самостійно, або з використанням додаткового програмного забезпечення.
Інструкція
1
Підберіть в мережі або створіть самостійно іконку, якою будете замінювати існуючі зображення дисків в Провіднику Windows. Обов'язковою умовою даного методу заміни є збереження іконки у файлі спеціально для них призначеного формату ico.
2
Відкрийте Провідник, якщо він ще не запущений. Найпростіший спосіб зробити це - натиснути клавіші CTRL + E. Але можна вибрати відповідний пункт у контекстному меню, яке відкривається після клацання правою кнопкою ярлика «Мій комп'ютер» на робочому столі. Є й третій спосіб - подвійне клацання по цьому ж ярлику.
3
Знайдіть у провіднику підготовлений ico-файл з новою іконкою диска і скопіюйте його натисканням сполучення CTRL + C. Перейдіть в кореневу папку цікавить вас диска і вставте скопійований файл натисканням сполучення CTRL + V.
4
Клацніть правою кнопкою миші вільний простір у цій же папці, перейдіть в розділ «Створити» контекстного меню і виберіть пункт «Текстовий документ». Таким способом ви відкриєте найпростіший текстовий редактор і створите новий документ.
5
Наберіть в ньому два рядки інструкцій: [autorun] icon = icon.icoЗдесь в якості назви файлу (icon.ico) має бути ім'я файлу підготовленої вами іконки - замініть його. Ці інструкції слід зберегти в цій же папці, у файлі з назвою autorun.inf.
6
Перезавантажте комп'ютер і іконка диска, в кореневій папці якого були розміщені файли ico і inf, зміниться. Для зміни ікон інших дисків повторіть таку ж операцію.
7
Інший спосіб заміни іконок полягає у використанні якої-небудь програми модифікації графічного інтерфейсу Windows. Для більшості з них заміна іконок дисків - лише одне з великого числа змін зовнішнього вигляду компонентів системи. До таких програм, наприклад, відносяться IconForge, IconPackager, Microangelo On Display, Icon Collector Graphics Editor та інші. Більшість з них запускаються разом із завантаженням операційної системи і працюють постійно, відбираючи частину оперативної пам'яті і процесорного часу комп'ютера.
Зверніть увагу
Натискаємо «Обзор» знаходимо іконку, виділяємо її і натискаємо «Відкрити», потім зберігаємо, натиснувши ОК. Таким чином, можна для всіх папок і файлів встановити значки, які Вам до душі! Особливо часто це використовується для папок, так як значки папок всі однакові, і ми їх розрізняємо тільки по імені, а ось тепер будемо розрізняти і по іконі! ФАЙЛА як змінити ?
Корисна порада
Як завантажити іконку на сайт? Це можна зробити за допомогою спеціальних програм, які допомагають з'єднатися по FTP або ж у менеджері файлів, через панель управління сайтом. Після того, як вставка іконки на сайт проведена, необхідно зробити так, щоб зображення відображалося в браузері. 21 відповідей до запису "Як поміняти іконку сайту? Інструкція як зробити і встановити іконку для сайту самостійно ". Людмила написав: липень 23rd, 2012 at 7:17 пп.
На перший погляд, заміна жорстких дисків може здатися досить простою операцією, однак це не так. Щоб поміняти жорсткі диски, необхідно виконати ряд певних дій, а також врахувати тип вінчестера, який підтримує ваш комп'ютер.
Вам знадобиться
  • Персональний комп'ютер, викрутка, жорсткий диск.
Інструкція
1
Розбирання системного блоку. На тильній стороні системного блоку комп'ютера розташовується шість гвинтиків, які кріплять його бічні стінки до каркаса. Щоб отримати доступ до кріпленням жорстких дисків, вам спочатку потрібно зняти боковини з корпусу. Після того, як всі гвинтики будуть відкручені, відкладіть їх в окремий контейнер, щоб при складанні не переплутати їх приналежність. Боковини знімаються легким натисканням руки на спеціальні виїмки в них. Як тільки ви зніміть бічні стінки системного блоку, можете перейти до роботи з жорсткими дисками. Зверніть увагу, що протягом усього часу робіт, комп'ютер знаходиться у відключеному від мережі стані.
2
Від'єднання замінних вінчестерів. Перед тим, як ви приступите до відкручування кріплень жорстких дисків, вимкніть усі дроти живлення, які до них підключені. Тепер ви можете відкрутити кріпильні гвинтики. Також як і у випадку зі зняттям боковин з системного блоку, кріпильні гвинтики складайте в окремі контейнери. Після того, як пристрої були звільнені від кріпильних елементів, диски знімаються шляхом їх висунення в глибину корпусу ПК.
3
Встановлення нових вінчестерів. Вставте нові жорсткі диски на місце старих і закріпіть їх гвинтиками. Коли всі пристрої будуть надійно зафіксовані, ви можете підключити до них необхідні дроти і шлейфи. Далі помістіть боковини на колишнє місце і закріпіть їх. Тільки після того, як корпус буде зібраний, ви можете підключити комп'ютер до мережі.