Як перешити джинси в спідницю.

Часто буває так, що вдома є старі джинси , які викинути шкода, але і носити вже не хочеться. У такій ситуації є вихід. Джинси можна досить легко перешити в спідницю. Отже, як це зробити?
Вам знадобиться
  • Для того, щоб зшити спідницю зі старих джинс, вам знадобляться джинси (дві пари), голка, нитки, швейна машинка, ножиці, спеціальні отпаривателі.
Інструкція
1
Візьміть дві пари старих джинс. Одну пару потрібно по внутрішньому шву розпороти. Використовуйте для цих цілей спеціальні отпаривателі. Від другої пари просто відріжте штанини. Видаліть з них все шви. Тепер потрібно визначити якої довжини ви хочете зробити спідницю. Після того, як ви визначилися, складіть джинси брючина до штанин, а потім за допомогою крейди відзначте потрібну довжину спідниці. Відріжте все зайве гострими ножицями.
2
Потім до виворітного стороні до розчахнутим джинсам потрібно приметать смуги, отримані з штанин. Цю процедуру необхідно виконати і з передньою і з задньої частини виробу. В результаті повинна вийти попередня "заготовка" спідниці, як на зображенні.
3
Якщо заготовка вас влаштувала, то підрівняйте низ вироби і стачайте все на швейній машинці. Спідниця готова! Залишається тільки трохи її прикрасити.
4
Щоб зробити спідницю цікавішою, можна за допомогою звичайного канцелярського ножа додати їй трохи поношений вигляд. Можна також отримати ефект бахроми. Для цього небагато розпустіть нижню частину виробу.
Корисна порада
Якщо у вас є тільки одна пара старих джинс, то не турбуйтеся! З них можна зробити міні-спідницю. Мелом потрібно намітити лінію, визначальну довжину майбутньої спідниці. Потім обріжте по цій лінії джинси. Шви з внутрішньої сторони виробу розпоріть. Тепер змітайте дві верхні половинки, а потім і дві нижні. Підрівняйте низ вашої спідниці. Стачайте на швейній машинці. Спідниця готова! При бажанні її можна прикрасити декоративними вставками з тканини іншої структури й іншого кольору. Кишені можна обшити блискучими паєтками або ж приклеїти навколо них стрази. Крім того, можна зробити акцент на вишуканому ремінці.