Як відключити блокування двигуна.

В автомобілях ВАЗ, що випускаються з інжекторними двигунами , встановлюється протиугінний пристрій - іммобілайзер. У разі спроби несанкціонованого запуску мотора, він без подачі будь-яких акустичних сигналів блокує силову установку.
Вам знадобиться
  • - ввести код розблокування.
Інструкція
1
Спочатку, з заводу-виготовлювача машини надходять в продажу з ненавченими іммобілайзерами і з трьома ключами: два чорного і один червоного кольору. Навчання зазначеного обладнання проводиться під час продажу дилером або власником автомобіля самостійно. З цією метою застосовується червоний «майстер-ключ».
2
Алгоритм роботи иммобилайзеров простий, як і все геніальне. На основі даних, отриманих при зчитуванні інформації з робочого (чорного) ключа, він посилає команду ЕБУ на запуск двигуна, або навпаки, блокує системи запалювання і паливну, у випадках здійснення несанкціонованої спроби завести мотор.
3
До складу іммобілайзера входять блоки: управління та програмний, із системою ключів і замків. Під час роботи між ними з певним інтервалом часу відбувається радіочастотний обмін кодами, і в разі отримання невірного сигналу, на ЕБУ надходить команда про блокування двигуна. Причиною раптової зупинки мотора може стати розмова по мобільному телефону, проїзд під високовольтною лінією, грозовий розряд під час негоди і пр.
4
Іммобілайзери, встановлювані вітчизняним автопромом викликали у власників стільки нарікань, що виробники вирішили піти на безпрецедентний у світовій історії крок, і розширили функціональні можливості зазначеного обладнання. Збагативши його альтернативним запуском двигуна в обхід програмного забезпечення, шляхом введення аварійного коду, який здійснюється багаторазовим натисканням на педаль акселератора в певній послідовності.
5
Підводячи підсумок вищесказаного, щоб розблокувати двигун необхідно буде скористатися «майстер-ключем» червоного кольору і перенавчити іммобілайзер, або багато раз натиснути з певною послідовністю на педаль газу при включеному запалюванні.