Як в'язати одяг для тварин.

Одяг для тварин не тільки чудово захищає їх від холодів, а й безсумнівно прикрашає їх. Найчастіше своїх вихованців наряджають власники собак. Адже їх потрібно вигулювати в будь-яку погоду. Але буває й так, що одяг необхідна і кішкам. Зв'язавши своїй вихованці красиву безрукавку, ви одночасно і захистіть її від холодів, і зробите її зовнішній вигляд більш презентабельним в суспільстві.
Вам знадобиться
  • спиці, нитки
Інструкція
1
Якщо ви збираєтеся зв'язати светр на дорослу кішку, то вам потрібно набрати на спиці в середньому тридцять шість петель. Але краще буде виміряти габарити своєї вихованки. Для цього виміряйте обхват тулуба перед передніми лапками і знайдіть від нього одну третину. Отриманий результат в сантиметрах вам і потрібно набрати петлями на спицях. Зазвичай на 1 см припадає 2 петлі. Перші кілька рядів (три-п'ять) зв'яжіть гумкою. Решта ж ряди продовжуйте в'язати "лицьовій гладдю". Це буде нижня частина одягу для кішки.
2
З моменту, коли в'язане полотно буде закривати лопатки, починайте робити збавляння петель. Для цього дві крайні петлі потрібно провязать разом. Далі потрібно провязать ще близько десяти сантиметрів полотна. Можете зробити полотно і довше, тут покладайтеся лише на свій смак і довжину тулуба тварини. Потім останні кілька рядів зв'яжіть звичайної гумкою.
3
Тепер вже можна переходити від в'язання полотна для животика до в'язання спинки. Для цього потрібно набрати вже дві третини від обхвату перед передніми лапками. Зв'яжіть лицьовій гладдю однакову кількість рядів з нижнім полотном. Потім поступово починайте збавляти петлі, як було описано в першому кроці. Кількість рядів на полотні для спинки, пов'язаних простий гумкою і лицьовій гладдю має збігатися з кількістю таких же рядів на полотні для животика.
4
На завершення залишається тільки зшити трикотажним швом верхню частину светри з нижньої. Підберіть нитки за кольором і з'єднайте кожен ряд нижньої і верхньої частини. Светр для кішки готовий.
Корисна порада
Така безрукавка багатьом господарям може здатися короткуватою. Але для кішки це зручно, вона не буде утрудняти рухів. Але якщо ви все ж бажаєте подовжити її, то потрібно відповідно збільшувати кількість петель. Для в'язання одягу для тварин потрібно вибирати тонку пряжу. Тільки в цьому випадку светр вийде легким і не буде ні в чому обмежувати вашу кішку. У такому светрі зимові морози вашої вихованки будуть не страшні!