Як досягти успіху в бізнесі, порушуючи всі правила.

«Як досягти успіху в бізнесі , порушуючи всі правила» - це книга Дена Кеннеді, основний постулат якої полягає в тому, що для досягнення успіху просто необхідно порушувати сформовані правила. Мільйонер в подробицях зупиняється на більшості сформованих стереотипів в методах просування до успіху і показує, яким чином отримати користь, якщо не слідувати кожному з них.
Інструкція
1
Відмовтеся від примусового «позитивного мислення» і «мотивації». Займіться формуванням бази для позитивної самооцінки, реальних планів і засобів, які й зумовлять здійснення конкретних цілей.
2
Перестаньте тривожитися з приводу «вродженого таланту» і чужої думки про ваші здібності, IQ і схильностях. Прийняті вами рішення і цілеспрямованість мають незмірно більшу силу впливу на ваше майбутнє.
3
не виправдовує відсутністю освіти, не відчувайте себе нижче тих, у кого є диплом. Існує маса свідчень, що можна досягти абсолютно будь-яких висот в бізнесі , не маючи не тільки вищого, але навіть повної середньої освіти.
4
Оцінюйте по максимуму свої знання і кваліфікацію і не скромничайте, інформуючи про це оточуючих. Навіть люди дуже талановиті і розумні, але при цьому скромні і сумирні занадто часто залишаються непоміченими і недооціненими.
5
Не дозволяйте собі бути боязким і лагідним. Впевненість у собі і активність відштовхують набагато менше людей, ніж приваблюють, оскільки більшість воліє спілкуватися з абсолютно переконаним у своїх поглядах людиною.
6
Забудьте про творчість в звичайному сенсі цього поняття, зосередьтеся на тому, що багаторазово довело свою ефективність.
7
Передивіться уявлення про завзятість, невдачах і успіхи. Займіться «тестуванням» - шукайте те, що легко і природно дається вам, може повести в бажаному напрямку. Не бійтеся ярлика «людини, яка відступає».
8
Стати своїм власним консультантом, бо фахівці помиляються частіше, ніж виявляються праві, в питаннях про те, куди, коли і як потрібно вкладати гроші. Аси з Уоллстрит точно так же гадають, як і ми.
9
Навчіться створювати ситуації, в яких шансів на вдалу випадковість з'являється більше, і удача вам посміхнеться.
10
Зберігайте орієнтований на успіх прискорений темп. Хоча люди з симптомами «швидкісний гарячки», платять по максимуму, саме в цьому полягає секрет їх величезних досягнень. Більшість з нас працює набагато повільніше, ніж слід.
11
Зітріть кордон між «роботою» і «задоволенням» наскільки це можливо. При кожному зручному випадку поєднуйте приємне з корисним.
12
Не покладайтеся на суперсучасні технології. Ставте собі запитання: чи працює ця техніка на вас або проти ваших інтересів?
13
Навчіться будь-яким позитивним способом виділятися з натовпу. Будьте готові братися за некваліфіковану роботу з завзяттям і старанністю, якого ніхто і ніколи не бачив.
14
Грамотно підбирайте клієнтів і проводите періодичну «чистку», щоб звільнити місце для ідеальних клієнтів. Така ротація забезпечить прибутковість бізнесу, підніме продуктивність праці, зменшить ймовірність службових конфліктів і забезпечить душевний спокій.
15
Застосовуйте різні стратегії. За сприятливої можливості швидкість і стрімкість бувають єдиним способом розбагатіти. Люди ґрунтовні й завзяті далеко не завжди виграють гонку.
16
Перестаньте виправдовуватися відсутністю грошей. Необхідність пробивати шлях наверх, а не доступ до великих грошей змушує мобілізувати всі сили.
17
Не зациклюйтеся на неповторності та оригінальності ідеї або товару - само по собі це не зробить вас багатше. Головне - продумана комбінація нової ідеї, «історії», маркетингу, реклами та дистрибуції.
18
Забудьте про загальноприйняті правила торгівлі, дистрибуції та маркетингу. Придумайте абсолютно інші методи наблизити товар до покупців, щоб витягти максимум з роботи з колишніми клієнтами.
19
Прикладайте максимум зусиль, щоб уникнути помилок, але не домагайтеся цього за всяку ціну. Отримуйте користь з прорахунків - заради великих досягнень ви зобов'язані миритися з досконалими помилками. Створіть атмосферу, в якій ваші підлеглі не будуть боятися допустити промах.
20
Не бійтеся вносити зміни, навіть коли все працює без збоїв. Спробуйте прямо протилежний спосіб роботи і оцініть результат. Накопичений досвід не повинен виключати експерименти.