Як заблокувати гри. Можноли заблокіривать Яку небудь гру на комп'ютері.

В інтернеті велика кількість різних комп'ютерних ігор. Можна в них грати нескінченно. У зв'язку з цим може виникнути така необхідність, як блокування ігри . Як же здійснити дану операцію? Здається, що це не можна здійснити. Однак це не так. Зробити це дуже просто, проте потрібно буде дотримуватися певного виконання дій.
Вам знадобиться
  • Персональний комп'ютер
Інструкція
1
Заблокувати гру можна таким чином. Зайдіть в локальний диск "С", де зберігаються всі системні програми. Виберіть папку «Windows». Відкриється вікно, де знайдіть папку «system32». Зайдіть в неї. Виберіть назву «drivers». Клацніть по цій папці мишкою, і вона відкриється. Далі шукайте «etc». Теж відкрийте цю папку. Виберіть і натисніть на hosts правою кнопкою мишки. Виберіть у віконці «Відкрити за допомогу Блокнота». З'явиться перед вами текст. Замість нього впишіть 127.0.0.1 і напишіть ім'я сервера ігри . Збережіть зміни під назвою «hosts». Тепер більше ніхто не зможе грати. Гра буде розблокована тільки в тому випадку, якщо відновити колишній текст в «hosts».
2
Можете для блокування знайти файли ігри . Видаліть там кілька бібліотек, які потрібні для запуску ігри . Тепер неможливо грати в дану гру. Спробуйте ще такий спосіб. Зайдіть в папку з грою. Натисніть на порожньому місці вікна правою кнопкою миші. Зайдіть в розділ «Властивості». Виберіть пункт «Безпека». Там можете поставити на графі «Заборонити все» або щось на зразок цього.
3
Зайдіть в «Пуск» комп'ютера. Натисніть на вкладку «Виконати» і впишіть «Secpol.msc». Виберіть графу «Політики обмеженого використання програм». Натисніть на розділ «Додаткові правила». У правому полі зробіть клік. Створіть правило для хеша. Задайте потрібний виконуваний файл. Потім натисніть «Застосувати». Зайдіть знову в «Політики обмеженого використання програм». У правому полі властивості викличте такий об'єкт, як «Примусовий». Для цього натисніть правою кнопкою миші. Відзначайте всі, крім DLL і локальних адміністраторів. Щоб заблокувати гру на комп'ютері або іншу якусь програму, треба зробити наступне. Знайдіть файл з розширенням «.exe» і видаліть його. Тепер гра більше не запуститься.