Як заборонити вихід з програми.

Нерідко у користувачів виникають питання про те, як заборонити вихід з програми. Наприклад, програма повинна автоматично включитися при включенні комп'ютера, і запустити головне вікно. Щоб здійснити дану операцію, потрібно слідувати за певним алгоритмом.
Вам знадобиться
  • Персональний комп'ютер, програма AnVir Task Manage
Інструкція
1
Наприклад, якщо вам треба, щоб електронна пошта Outlook була постійно включена, треба просто поставити «Автозапуск». Як тільки комп'ютер включиться, програма почне роботу. Можете зробити наступне. Зайдіть в «Пуск», а потім натисніть на «Виконати». Там, де написано «Відкрити», вставте «gpedit.msc». Натисніть потім «Ок».
2
Щоб програми не вимикати, потрібно додати їх в «Автозавантаження». Для цього зайдіть в «Пуск». Виберіть «Все програми» та натисніть на «Стандартні». Клацніть мишкою по «Виконати». Введіть в рядку без лапок «msconfig». Далі клацніть на «Ок». Має відкритися вікно під назвою «Налаштування системи». Там перейдіть в «Автозавантаження». Для роботи з цим розділом краще скористатися додатковою програмою AnVir Task Manage. Вона дозволяє користувачам редагувати розділ «Автозавантаження», тобто додавати або видаляти елементи. Встановіть AnVir Task Manage собі на комп'ютер. У вікні програми ви побачите, що навпроти кожних розділів є галочки.
3
Можете їх налаштувати на свій розсуд. Кожен раз натискайте кнопку «Далі», щоб перейти до наступного вікна налаштувань. У лівій частині ви побачите розділ «Автозавантаження». Якщо ви хочете додати якусь програму в даний розділ, просто натисніть на значок «плюс» зеленого кольору. Він розташований верхній частині AnVir Task Manage. Відкриється додаткове вікно. Для вибору програми натисніть кнопку «Огляд». Знову відкриється перед вами вікно, де знайдіть потрібне вам назву. Клацніть мишкою по імені та натисніть «Відкрити». Натисніть потім «Ок». Тепер автозагрузка програми включена. Кожен раз при включенні комп'ютера вона буде включатися. Вихід теж буде здійснюватися тільки після вимкнення комп'ютера.
Багато програм, і навіть не обов'язково шкідливі, дратують користувача постійними спробами з'єднання з не завжди відомими серверами (особливо це стосується ігор). На щастя, будь брандмауер, включаючи вбудований в Windows XP, може вирішити цю проблему.
Інструкція
1
Відкрийте Панель управління і перейдіть в налаштування брандмауера Windows.
2
Перейдіть на вкладку "Винятки".
3
Натисніть кнопку "Додати програму" і знайдіть виконуваний файл, що цікавить вас програми.
4
Тепер програма з'явилася в списку. Встановіть навпроти її назви галочку для того, щоб дозволити програмі вихід в мережу або зніміть її для того, щоб заборонити.
Зверніть увагу
4. У лівій частині вікна клацніть посилання Дозволити запуск програми або компонента через брандмауер Windows. Щоб вирішити програмі доступ до інтернету, встановіть прапорець Публічні. Щоб заборонити доступ, зніміть цей прапорець навпроти назви програми. Щоб видалити існуюче правило, виділіть рядок з назвою програми і натисніть кнопку Видалити.
Корисна порада
За тим, на панелі ліворуч знаходимо посилання "Дозволити запуск програми або компонента через брандмауер Windows" і переходимо по ній. Тут тиснемо кнопку "Змінити параметри". У вікні Ви бачите таблицю, в якій є перелік програм і колонки з типами мереж (приватна і публічна). Що б заборонити програмі доступ в інтернет, то треба прибрати чекбокс в таблиці навпроти найменування програми з колонки "Публічні". Якщо Вам зовсім не потрібно якесь то правило для програми, то ви його зможете видалити.