Як давати дітям Еспумізан. Як давати маленьким діткам еспумізан.

Здуття живота - це найбільш гостра проблема маленьких дітей. Кожному з батьків хочеться максимально полегшити хвороба своєї дитини. Еспумізан спрямований на допомогу в такій ситуації.
Вам знадобиться
  • - Еспумізан 40;
  • - мірна ложечка;
  • - рідина;
Інструкція
1
Купіть в аптеці емульсію "Еспумізан 40". Перед вживанням ліки необхідно збовтати. Маленьким дітям можна давати його тільки в рідкому вигляді, тому що капсули важче проковтнути. Обов'язково перевірте термін придатності. Від вашої уважності залежить благополуччя вашої дитини.
2
Малюки можуть вживати Еспумізан під час їжі з пляшечки або після застосування їжі з додатковою рідиною, наприклад, зі спеціальним дитячим чаєм або кип'яченою водою. Емульсію бажано запивати, бо не всім дітям може сподобатися смак ліки. Якщо болі не проходять можна дати ліки на ніч.
3
Одна доза ліків для маленьких дітей становить 40 мг (це одна мірна ложечка) або 25 крапель. У день Еспумізан можна вжити від трьох до п'яти разів.
4
Якщо ваша дитина отруїлася миючими засобами, давайте йому емульсію три рази на день по 10-50 мг. В даному випадку Еспумізан виступає як "пеногасителя". Кількість дози залежить від тяжкості отруєння. У випадку, коли отруєння викликає сильну блювоту і температуру, необхідно викликати швидку допомогу.
5
Якщо ви готуєте дитину до УЗД черевної порожнини або рентгену, потрібно давати йому 2 мірних ложечки ліки 2 рази на день. Цю процедуру треба виконувати протягом трьох діб і вранці в день діагностичного обстеження.
Зверніть увагу
Порадьтеся з Вашим лікуючим педіатром про доцільність вживання Еспумізана.Срок зберігання відкритої ємності з ліками не більше 30 дней.Обратіте увагу, що успіх лікування багато в чому залежить від регулярності застосування. Якщо здуття живота і метеоризм мучать вашої дитини епізодично, емульсію треба приймати разово в зазначеному для даного віку обсязі.
Корисна порада
Завжди ретельно мийте мірну ложечку, щоб запобігти попаданню мікробів в організм. Еспумізан не можна заморожувати, а оптимальна температура зберігання 15-25оС.