Як обрізати рядок.

Багато веб-дизайнери використовують скриптова мова програмування PHP - Personal Home Page Tools. Це обумовлено підтримкою веб-додатків багатьма хостинг-провайдерами. Досить часто сторінки сайтів містять рядки - послідовність різних символів: прогалин, цифрових значень, букв і т.д. В силу різних обставин потрібно їх обрізка.
Вам знадобиться
  • комп'ютер із встановленими програмними продуктами для створення веб-додатків.
Інструкція
1
Визначте необхідність обрізки рядка в PHP. Як правило, це новинні повідомлення, для яких на головній сторінці створюється превью з однієї-двох рядків цілого повідомлення.
2
Виділіть фрагмент контенту, на підставі якого буде створюватися превью. Використовуйте вбудовані функції обробки рядка, зокрема, команду обрізання рядка - substr (). Задайте параметри закінчення рядка - три крапки або ціле слово.
3
Приведіть у відповідність задаються параметри обрізки: визначте довжину рядка і вкажіть збереження останнього слова у цілком.
4
Розбивайте рядок по разделителю «пробіл», тим самим формуючи масив слів. В циклі обробляйте масив слів, додаючи при цьому всі слова в новий масив.
5
На кожній ітерації циклу проведіть вимір сумарної довжини, використовуючи для цього рядка формованого масиву слів. До попереднього циклу ітерації додавайте нове слово.
6
При досягненні або перевищенні загальної суми довжини рядка над заданою величиною, цикл припиняється. Останнє доданий слово в масив вважається остаточним. У результаті виходить рядок, відповідна заданої довжині і складається з символів і слів, розділених пробілами.
Зверніть увагу
Не варто намагатися підганяти слова під кількість необхідних символів в рядку превью, це може виглядати негарно на сторінці сайту або новинного порталу. Краще використовувати редактор положення тексту в колонці або на сторінці, автоматично збільшує відстань між символами.
Корисна порада
Спочатку потрібно визначити два основних параметри обрізки рядка - її максимальну довжину і закінчення. Якщо необхідно точну відповідність кількості символів, то закінчення може і не вийти в вигляді цілого слова. В такому випадку ставиться три крапки. Якщо є можливість використовувати і відображати на веб-сторінці рядка з цілими словами, тоді в параметрах обрізку потрібно виставити підбір слів.