Як змінити значок локального диска. Як змінити іконку розділу жорсткого диска.

На вашому комп'ютері є локальні диски. Зазвичай їх буває 2 і більше. У них є свої позначення, назви. Користувач може стандартні значки замінити на ті, які йому більше подобаються.
Вам знадобиться
  • - персональний комп'ютер;
  • - програма Microangelo
Інструкція
1
Відкрийте "Мій комп'ютер». Знайдіть розділ «Сервіс». Відкрийте його і виберіть вкладку «Властивості папки». Зайдіть в «Типи файлів». Далі в списку знайдіть графу «Пристрій», перегорнувши його небагато. Натисніть кнопку під кнопкою «Додатково». Відкриється вікно, де буде вгорі написано «Змінити значок ». Натискайте на нього і міняйте. Для збереження змін натисніть Ок. Перезавантажте комп'ютер.
2
Для зміни значків, а також іконок і курсорів, можна використовувати програму Microangelo. Скачайте її в інтернеті і встановіть на комп'ютер. Працює вона швидко. У контекстному меню з'явиться такий пункт - Appearence. Зайдіть в нього і виберіть цікавлячий значок . Зміни збережіть, щоб він змінився. Зробити значки дисків на робочому столі можна таким чином. Клацніть правою кнопкою миші на порожньому місці. Натисніть на вкладку «Властивості». Відкриється вікно з настройками. Виберіть вкладку з назвою «Робочий стіл». Натисніть на пункт «Налаштування робочого столу». Відкриється вікно, де можете змінювати будь значки.
3
Запустіть програму MicroGerakL. На «Панелі інструментів» знайдіть зображення з дисководом. Натисніть на нього. Перед вами відкриється вікно з назвою «Зміна іконок у дисків». Там буде графа «Диск». Виберіть той диск, зображення якого хочете поміняти. Натисніть на нього стрілочкою. Відкриється розділ «Іконка» (Icons). Натисніть кнопку, де буде три точки і написано «Обзор». Відкриється папка з новими значками для диска. Те, що вам сподобається, відкрийте. Якщо все готово, натисніть «Змінити». Значок диска поміняється. Якщо зміни не відбулися, натисніть на праву кнопку миші і виберіть вкладку «Оновити». Можете перезавантажити комп'ютер. Крім того, дана програма дозволяє використовувати для зміни ті значки, які були завантажені в інтернеті. Для цього треба їх додати в папку Icons, а потім вже використовувати для зміни.
Зробити інтерфейс робочого столу більш цікавим і індивідуальним можна за допомогою зміни іконок - маленьких значків, що позначають диски системи. Змінити іконку диска або будь-якої папки в ньому можна всього за кілька хвилин. Для цього досить вибрати в її властивостях вподобану картинку.
Вам знадобиться
  • комп'ютер, мишка, руки ...
Інструкція
1
обридлі або зливається з фоном іконку диска легко можна замінити на іншу, більш підходящу. Для того щоб це зробити, увімкніть комп'ютер, знайдіть або створіть на робочому столі ярлики дисків C, D, E, F і т.д. Клацніть правою кнопкою миші по іконці, яку плануєте змінити.
2
В меню оберіть опцію «Властивості», наведіть на неї курсор миші і натисніть лівою кнопкою. На екрані з'явиться вікно «Властивості: диск Х». У ньому буде два основні розділи: «Загальні» і «Ярлик». Вам знадобиться область «Ярлик», оскільки привласнити іконку можна тільки ярлику диска. Сміливо натисніть на неї лівою кнопкою миші. В відкрилися властивостях ярлика крім інших параметрів внизу ви побачите клавішу «Змінити значок ...». Натисніть на неї, і на екрані монітора виникне невелике віконце зі стандартним ілюстрованим списком іконок, закладеним у вашу операційну систему. За допомогою курсору миші виберіть із запропонованих варіантів найбільш підходящий для вас.
3
При бажанні значок, що позначає диск, можна зробити суто індивідуальним або, принаймні, рідко зустрічається. Зайдіть в Інтернет і скачайте цікаві варіанти іконок будь-якої тематики. Вподобані картинки збережіть в пам'яті комп'ютера. Для того щоб вони з'явилися в якості іконок диска, натисніть на кнопку «Обзор», розташовану у віконці «Зміна значка», знайдіть у виниклому списку файлів збережену вами картинку-піктограму.
4
Вибір потрібного варіанту зробіть за допомогою виділення вподобаного значка лівою кнопкою миші. Для остаточного затвердження результату натисніть кнопку «ОК» і вийдіть у вікно «Властивості: диск Х», де знову підтвердіть свої дії клавішею «ОК». Все, тепер на вашому робочому столі з'явилася нова іконка диска.