Як зв'язати комбінезон на малюка. викрійки комбінезона для новонароджених зшити своїми руками.

Дуже зручна річ для немовляти і дитини постарше - комбінезон . Його легко надягати на малюка, нічого пі цьому не збивається і не задирається навіть під час активних рухів. Комбінезон можна пов'язати з бавовняної пряжі для жарких днів або з м'якої вовняної пряжі - для прохолодних. При виборі пряжі для комбінезон а віддайте перевагу натуральній пряжі з бавовни або м'якою мериносової вовни або вовни альпака. Така пряжа «не кусається», значить, маляті буде зручно і затишно в такому комбінезон е.
Вам знадобиться
  • 200 гр пряжі, гачок або спиці
Інструкція
1
Вам потрібно приблизно 200 гр пряжі, щоб зв'язати комбінезон з довгими рукавами. Його можна в'язати як спицями, так і гачком. За допомогою гачка комбінезон в'яжуть наступним чином. Зробіть паперову викрійку комбінезон а згідно мірками малюка. В'яжіть дві частини основної частини комбінезон а по ваших розмірах, потім ці частини зшийте по плечових швах, шаговому шву і спинці. Рукава в'яжіть окремо.
2
Основні частини комбінезон а починайте в'язати гумкою 1 * 1 або 2 * 2. Пров'яжіть 4 або 6 рядів. Далі в'яжіть основне полотно стовпчиками з накидом. Рукава також в'яжіть за схемою, почавши з гумки. Гумку можна пов'язати і длинее і підігнути у вигляді манжет. У міру зростання малюка гумку можна відгинати, і комбінезон буде впору ще кілька місяців. Після того як ви пов'язали всі частини комбінезон а, зшийте кроковий шов і плечові шви. Зшийте деталі спинки і переду до початку планок для застібки. Застібку слід робити попереду тому, що малюки перших місяців життя більше часу проводять на спинці. Крім того так простіше надягати комбінезон .
3
Далі вивяжіте планки. Обв'яжіть місце під застібку з лівої і правої сторін шістьма рядами стовпчиків без накиду. На верхній планці зробіть петлі для гудзиків. Пров'яжіть дві повітряні петлі і пропустіть дві петлі попереднього ряду. Горловину обв'яжіть одним рядом стовпчиків без накиду і трьома рядами гумки. Залишилося пришити красиві гудзики, і комбінезон готовий.
4
Спицями комбінезон в'яжіть таким же чином. Зробіть набірний ряд і пров'яжіть кілька рядів гумкою. Потім перейдіть на основний узор. Провязав необхідну довжину штанини, відкладіть роботу і зв'яжіть другу деталь штанів. З'єднайте обидві деталі, набравши між ними п'ять петель і в'яжіть як одне полотно.Деталі переду в'яжіть окремо і симетрично. Для вирізу горловини закрийте 6 петель, потім у кожному другому ряду закрийте по 3 петлі, 2 петлі і 1 петлю. Закрийте інші петлі.
5
Зв'яжіть рукава. Для цього зробіть набірний ряд, пров'яжіть 5-6 см гумкою, еатем додайте кілька петель і перейдіть до основного візерунку. На висоті 20-25 см закінчите деталь.
6
Зшийте деталі комбінезон а на швейній машинці або вручну. На деталях переду зв'яжіть планку і пришити гудзики. Щоб малюку було зручніше, зв'яжіть капюшон. До середини горловини наберіть петлі і пров'яжіть основним узором полотно, рівне висоті голови малюка. Зробіть теж саме з іншого боку горловини. Деталі капюшона зшийте. Комбінезон вийде м'яким і дуже зручним.
Корисна порада
Виріб виперіть і висушіть в горизонтальному положенні. Можна зробити це, розклавши на рівній поверхні, наприклад, столі.