Як відновити історію повідомлень. Як подивитися історію скайпу.

У 21 столітті люди звикли спілкуватися через інтернет. Для цього використовуються різні соціальні мережі, такі як Вконтакте або Facebook, а також ICQ або Qip. Спілкуючись, ми отримуємо різні файли і повідомлення, але іноді виходить так, що історія повідомлень з різних причин видалена, а там містилася дуже важлива для нас інформація. Для того щоб її відновити, можна скористатися спеціальним програмним забезпеченням.
Вам знадобиться
  • - персональний комп'ютер;
  • - програма Easy Recovery.
Інструкція
1
Насамперед, треба пам'ятати, що історія повідомлень в Qip зберігається в текстових файлах. В імені файлу назва UIN тих, з ким ви спілкувалися. Тепер треба спробувати відновити файли на диску. Для цього вам підійде, наприклад, програма Easy Recovery. Її потрібно завантажити, розархівувати і встановити на ваш комп'ютер. Далі потрібно сканувати той диск, на якому у вас зберігається Qip.Восстановіте файли за адресою C:/Program Files/QIP/Users/* номер вашого облікового запису */History. Виберіть те, що вам необхідно. Це один з найпоширеніших способів відновлення історії повідомлень в Qip.
2
Також варто відзначити, що існують і інші методи відновлення різних повідомлень в програмі QIP. В цілому можна сказати, що історія віддаляється або втрачається при зміні логіна. Якщо ви маєте намір підключатися через програму кількома номерами, то програма в автоматичному режимі буде синхронізувати практично всю історію повідомлень . Вся інформація зберігається на жорсткому диску, в каталозі, куди встановлена програма. Зайдіть в локальний диск C і знайдіть папку QIP. Далі вам потрібно відкрити папку «History». Вона буде десь в цьому каталозі. У ній зберігається вся переписка.
3
Якщо ви користувач ICQ, то для відновлення історії повідомлень вам допоможе програма icq2html. Її досить легко знайти в інтернеті. Вам потрібно завантажити і встановити програму на комп'ютер. З її допомогою ви можете відновлювати видалені повідомлення, причому зовсім не важливо, яким саме чином вони були видалені. Можливо, сам користувач видалив частина історії повідомлень , чи це було вхідне повідомлення в той момент, коли не був включений режим збереження історії.