Як забронювати тур.

Забронювати тур можна в тур істіческом агентстві, в компанії тур оператора і самостійно. Одним тур істам не хочеться витрачати час на організацію подорожі, і вони звертаються до професіоналів. Інші створюють свою подорож самостійно. Це справа смаку і переваг.
Вам знадобиться
  • - закордонний паспорт;
  • - пакет документів для візи (якщо ви збираєтеся відвідати візову країну).
Інструкція
1
Туристичні компанії є агентами тур операторів і продають сформовані готові пакети. Перш ніж підписати договір про надання послуг, уважно ознайомтеся з пропонованими умовами. У договорі повинні бути чітко прописані всі деталі майбутньої поїздки - тривалість, назва готелю, його категорія і тип номера, система живлення, інформація про страхування мандрівників, про проїзних квитках, трансфері та екскурсіях (якщо вони входять у вартість). Зверніть увагу на обов'язки сторін та реквізити тур оператора.Прі ранньому бронюванні важливо уточнити умови ануляції поїздки і оформлення страховки від невиїзду. Після оплати тур а, не забудьте отримати документи, що підтверджують оплату. Бронювання подорожі в тур істіческом агентстві має свої переваги. Турагентство вирішить всі питання з організації поїздки. Вам залишиться тільки її оплатити. Звернувшись в солідну компанію, ви заощадите свій час і придбаєте тур , який максимально відповідає вашим запитам.
2
Туроператорські компанії зазвичай продають сформовані пакети через агентства. Є винятки, коли мандрівник має можливість придбати послуги безпосередньо у тур оператора. Оплатити поїздку можна в офісі або на сайті компанії. Для початку потрібно з'ясувати, чи здійснюється продаж тур ов приватним ліцам.Для того щоб оформити поїздку он-лайн, в режимі реального часу, потрібно зайти на сайт і заповнити всі поля в пошуковику. Після цього на сторінці з'являться можливі варіанти тур а. Вибравши оптимальний варіант, ви повинні прийняти угоду (договір публічної оферти), де будуть прописані всі умови подорожі та обов'язки сторін. Потім вам потрібно буде заповнити особисті дані, натиснути відповідну кнопку і зробити оплату пластиковою карткою. Як тільки бронювання буде підтверджено, кур'єр привезе вам повний пакет документів для путешествія.Бронірованіе тур а в тур операторської компанії має свої плюси і мінуси. До плюсів можна віднести надійність. Оплачуючи тур безпосередньо, ви виключаєте всі ризики, які можуть виникнути при зверненні в несумлінне агентство. Мінуси - це обмежений вибір пропозицій і той факт, що вам доведеться самостійно досліджувати ринок на предмет цін, готелів і авіакомпаній, пропонованих в конкретному пакеті. Ціни на однакові пакетні послуги варіюються у тур операторів. Крім цього, не скрізь ви знайдете бажані готелі або авіакомпанії. Вам доведеться витратити певну кількість часу, щоб підібрати підходящий варіант тур а.
3
При самостійної організації тур а кожна послуга бронюється окремо. Для початку дізнайтеся, чи є місця в готелі. Потім пройдіться по квитках. Якщо все нормально, приступайте до бронювання. З готелю вам прийде підтвердження броні, а електронний авіаквиток буде відправлений на вашу пошту. Далі необхідно придбати медичний страховий поліс. Якщо ви збираєтеся відвідати візову країну, і у вас немає візи, потрібно заздалегідь про це подбати. Дізнайтеся, які документи потрібні для самостійного оформлення візи, підготуйте їх і віднесіть в посольство. Вирішіть питання з трансфером. Деякі готелі надсилають в аеропорт автомобіль. Якщо в готелі немає подібної послуги, дізнайтеся, як краще до нього дістатися. Це може бути таксі, поїзд чи автобус. Можна орендувати автомобіль на весь час подорожі. Його зручно орендувати заздалегідь в режимі он-лайн.У самостійного бронювання немає мінусів. Самостійні подорожі - це спосіб життя.
Зверніть увагу
Будь-які зміни підтвердженого бронювання чреваті штрафами.
Корисна порада
Перш ніж бронювати тур, необхідно визначитися з точними датами поїздки і зрозуміти, чого ви чекаєте від подорожі. Це допоможе вам зробити правильний вибір і мінімізувати можливі розчарування.