Як зв'язати дитячі речі.

Щоб малюки виглядали і в будні дні і в свята ошатними, зв'яжіть їм різні речі . Можна обв'язати дитини, як кажуть, з ніг до голови. Зв'яжіть шапочку, шарфик, носочки, рукавиці, штанці, светр або кардіган. І ніякі морози не будуть страшні вашому малюкові. Також можна пов'язати і плаття, і спідницю для дівчинки, манішку і пончо, а може, і спальний мішок для немовляти, і ще безліч найрізноманітніших виробів.
Вам знадобиться
  • пряжа, спиці або гачок
Інструкція
1
Перше питання, яке виникає перед тим, як почати в'язати для малюка: «Яку пряжу вибрати?» Головним критерієм, звичайно, є відмінна якість пряжі Для маленьких дітей краще всього підходить якісний акрил, мериносова шерсть, вовна альпака, бавовна і віскоза. Слід вибирати м'яку, неколюча пряжу. Не слід купувати для дитячого одягу мохер, Ангору, нитки з люрексом. Малюки тягнуть до рота все і можуть легко вдавитися потрапила в горло мохерової пушинкою.
2
Для всіляких костюмчиків, пінеток, рукавичок і чепчиків краще використовувати тонкі нитки, щоб вироби були зручніше в шкарпетці. Товщину пряжі зазвичай вказують на упаковці в метрах на 50 або 100г. Для в'язання дитячого одягу підійде пряжа товщиною від 135м на 50г до 200м на 100 г. Щоб працювати з такими нитками буде потрібно гачок або спиці № 3. А верхній одяг, пальто або куртку можна пов'язати і з більш грубою і товстої пряжі, в цьому випадку слід використовувати гачок і спиці більшого діаметра.
3
Далі слід пов'язати зразок 10 * 10 см, обраним візерунком. Розрахувати щільність в'язання просто. Треба лише подивитися, скільки петель у вас вийшло в одному сантиметрі. Припустимо щільність вашого в'язання 3 петлі в одному сантиметрі. Помножте цю кількість петель на необхідний обхват, таким чином, ви отримаєте необхідну кількість петель для набірного ряду.
4
Після того як зробите набірний ряд, пров'яжіть кілька сантиметрів гумкою. Найкраще в'язати гумкою 1 * 1, так як ця гумка найменше схильна до деформації і красиво виглядає.
5
Дитячі речі в'яжіть з яскравої пряжі. На виробі буде симпатично виглядати малюнок улюбленого героя з мультфільму або який-небудь сюжет. Для того, щоб скласти схему такого малюнка, його слід перенести на канву, де одна клітинка буде дорівнювати одній петлі.
6
Для дитячих речей можна використовувати і незвичайні в'язки, наприклад, в'язання витягнутими петлями, так званий «хутро». За допомогою такої способу в'язання можна пов'язати як окремі деталі костюма, наприклад, комірець, так і виріб повністю. Жакет або жилет, пов'язаний таким чином буде виглядати, як справжня шубка і дуже сподобається вашому малюку. Фантазуйте, і подаруйте вашій дитині безліч красивих і теплих речей, пов'язаних з любов'ю і турботою.