Як відключити акселерацію миші.

На мишці може бути включена акселерація. Вона пов'язана з підвищеною чутливістю процесу, особливо в швидкому режимі роботи. Наявність акселерації позначається негативно на процес гри і просто на звичайну роботу. Щоб відключити акселерацію миші, потрібно зробити настройки в системі.
Вам знадобиться
  • Персональний комп'ютер, миша
Інструкція
1
акселерації можна відключити прямо в грі. Для цього зайдіть в розділ «Об'єкти» і додайте вираз "-noforcemaccel -noforcemparms". Це буде виглядати приблизно так: C: cshl.exe -game cstrike -noforcemaccel -noforcemparms. Тепер гра стане запускатися без акселерації і працюватиме в звичайному режимі. У деяких іграх акселерація прибирається трошки інакше. Зайдіть в розділ «Мої ігри». Правою кнопкою миші на вашу гру. Виберіть графу «Властивості». Натисніть на розділ «Встановити параметри запуску ...». Відкриється вікно, де впишіть в поле команду "noforcemparms". Зайдіть в гру і викличте консоль. Для цього натисніть кнопку «~». Знайдіть команду з назвою «m_filter» і поставте там значення на нуль. Можна просто прибрати галочку з пункту «Mouse filter» у вашій грі.
2
акселерації можна відключити і в самій операційній системі. Для цього зайдіть в комп'ютері в «Пуск». Там знайдіть розділ «Настройки». Далі відкрийте «Панель управління». Там є значок «Миша». Натисніть на нього. Відкриється вікно, де знайдіть «Параметри покажчика». Ви побачите ряд налаштувань. Там є розділ «Включити підвищену точність установки покажчика». З нього зніміть галочку і збережіть зміни, натиснувши на кнопку «Ок» внизу. Акселерація відключена тепер і на комп'ютері. Також можете задати швидкість руху покажчика. Перетягніть джойстик в сторону «Нижче» або «Вище».
3
Ви повинні знайти DPI монітора. Вам потрібно зайти в «Пуск». Виберіть «Панель управління». Далі зайдіть в «персоналізації», де натисніть на вкладку «Дисплей». Там ви побачите відсотки. Далі виберіть той, що потрібен вам для роботи. Відкрийте папку з файлом реєстру. Він буде мати розширення (.reg). Щоб включити зміни натисніть на кнопку «Так» або «Ок». Знадобитися ще й перезавантажити комп'ютер. Ваша мишка почне працювати нормально.
Акселерация миші використовується для прискорення руху курсора, т. Е. Чим швидше рухається миша, тим більшу відстань проходить покажчик. Це заважає при грі в CS і додає ще один непотрібний параметр, на який гравець повинен звертати увагу при наведенні прицілу. Для зручності акселерацію краще відключити.
Вам знадобиться
  • - XPMouseFix
Інструкція
1
Зайдіть в пункт «Панель управління» - «Миша» - «Параметри покажчика» в Windows.
2
Приберіть галочку з пункту «Увімкнути підвищену точність покажчика». Це значення і відповідає за параметр акселерації в системі.
3
Перейдіть на робочий стіл і клікніть правою клавішею миші на ярлику запуску CS, виберіть пункт «Властивості». В поле об'єкт пропишіть: "C:/Games/Counter-Strike/hl.exe" - nomaster -game cstrike -noforcemacce1 -noforceparms -noforcemspd. Акселерацію можна вважати виключеною.
4
Для відключення параметрів акселерації можна також скористатися спеціалізованими утилітами. Однією з найбільш зручних можна вважати програму XPMouseFix, яка дозволяє не тільки включати або вимикати параметри прискорення, але і дає через свій інтерфейс можливість регулювати системні настройки чутливості покажчика.
5
Відключення акселерації дозволяє більш точно регулювати рухи курсора і миша, тим самим дозволяючи поліпшити наводку і точність стрільби. Після відключення прискорення доведеться змінити sensitivity (швидше за все в бік збільшення в півтора рази). Чим раніше у вас вийде привчитися до гри без акселерації, тим простіше буде грати надалі.
Зверніть увагу
Відключення прискорювача миші допомагає пристосуватися до гри на різних комп'ютерах і конфігураціях. Параметри прискорення не чинитимуть вплив на рух прицілу, що допомагає на різних ігрових чемпіонатах. Досить прийти на змагання з власною конфігурацією і мишею, і покажчик рухатиметься також, як на домашньому, використовуваному для гри, комп'ютері. На будь-якій системі ви зможете грати на однаковому рівні.
Корисна порада
Не використовуйте .reg файли, які пропонуються для вимикання прискорення. Вони змінюють реєстр, але ефект від їх використання буде відрізнятися від оригінального.