Як повернути налаштування за замовчуванням.

Комп'ютер, як і будь-яка інша техніка, може вийти з ладу. Причиною цього може вірус або завантажена програма. У подібних ситуаціях можна впоратися з проблемою не вдаючись до допомоги фахівця, а просто повернувши системі настройки по замовчуванням, або відновивши систему. Способів відновлення системи досить багато. Ось деякі з них.
Вам знадобиться
  • Персональний комп'ютер
Інструкція
1
Відновлення налаштувань за замовчуванням за допомогою запуску в безпечному режимі. Щоб включити систему в безпечному режимі, запустіть комп'ютер і натисніть клавішу F8. На чорному екрані з'являться команди системи, серед яких виберіть «Безпечний режим». Переміщатися по командам можна за допомогою клавіш зі стрілками. Як тільки комп'ютер включиться в безпечному режимі, зробіть відновлення системи до початкових установок. Перезавантажте комп'ютер, вибравши «Звичайну завантаження Windows».
2
Відновлення налаштувань за допомогою опції «Відновлення системи». Виберіть опцію «Відновлення системи» можна через Панель управління. Для цього натисніть кнопку «Пуск». У вікні, виберіть «Панель управління», потім клацніть по вкладці «Система і безпека» (може бути просто «Система» в більш ранніх версіях Windows). Вибираєте опцію «Пошук і виправлення проблем». У вікні, зліва внизу буде напис: «Відновлення». Клікніть по ній. Коли відкриється вікно, виберіть команду «Запуск відновлення системи». Перед запуском можна зайти в опцію «Розширені методи відновлення». Два режиму дозволять вам вибрати додаткові настройки . Обидва режими перед початком роботи пропонують зберегти дані на зовнішні носії, що буде не зайвим для збереження інформації.
3
Увійдіть в опцію «Відновлення системи». Можна через інші пункти кнопки «Пуск». Для цього клікніть «Пуск». Потім покроково: "Всі програми», «Стандартні», «Службові», «Відновлення системи». Після того, як запустите відновлення системи, виберіть час первинних налаштувань комп'ютера. Система буде відновлена.
Системний збій - це завжди не маленька проблема. Працювати за комп'ютером стає неможливо, оскільки він починає гальмувати, не відчиняє потрібних програм, висне. Найчастіше це відбувається через який проник вірусу, але можуть бути й інші причини.
Вам знадобиться
  • Постраждалий комп'ютер, доступ в інтернет.
Інструкція
1
При включенні комп'ютера до його повного завантаження необхідно натиснути кнопку "Delete" або F2, якщо у вас ноутбук. Ви опинитеся в меню налаштувань Bios Setup.
2
В діалоговому вікні необхідно знайти функцію оптимальних налаштувань BIOS: "Load Optimized Defaults". Активуйте її за допомогою стрілок на клавіатурі і клавіші "Enter".
3
Натисніть "F10", а потім "Enter". Готово, настройки BIOS відновлені.
4
Для того щоб уникнути повторення проблеми, слід встановити надійний антивірус, який автоматично буде оновлюватися і перевіряти завантажувані з інтернету файли.
5
Не завадить і така міра, як створення образу системного диска (найчастіше це диск С). Як правило, зробити це можна відразу після установки операційної системи. Для створення резервної копії перейдіть по такому шляху: «Пуск» -> «Усі програми» -> «Стандартні» -> «Службові» -> «Архівація даних». При першому запуску цієї функції вам слід зняти галочку з вказівки «Запускати завжди у вигляді майстра», так як виконати всі дії необхідно самостійно. Потім знову переходите до архівації, але вже без майстра. Для цього у вікні вибору дисків і папок, які потрібно скопіювати, знаходите «Documents and Settings», «Program Files» і «Windows». Обов'язково потрібно відзначити і пункт «System State».
6
Наступним кроком буде вибір диска, де слід розмістити архів - резервну копію. Слід задати ім'я цього файлу. Залишається тільки запустити архівацію.
Зверніть увагу
Запам'ятайте ім'я файлу резервної копії і шлях до нього, щоб при необхідності відновлення ви легко його знайшли.
Корисна порада
Знайти надійний антивірус сьогодні нескладно - в мережі існує досить багато сайтів, на яких досвідчені користувачі діляться безкоштовними і платними версіями подібного програмного забезпечення. Крім того, практично кожен провайдер може запропонувати вам за певну плату використання стабільно працюючого і постійно оновлюваного антивірусу.