Як в'язати реглан гачком. реглан гачком зверху.

В задушливий літній день врятуватися від спеки допоможе легкий реглан , пов'язаний гачком. Він одночасно і закриває тіло й крізь повітряну в'язку пропускає повітря. Але, варто зазначити, що насправді, реглан - це не самостійна частина гардероба, а просто рукав. Від інших його відрізняє відсутність швів. Отже, як в'язати реглан гачком? Робити це зовсім не складно, адже виготовлення викрійок не обов'язково, до того ж не потрібно постійно підраховувати кількість убавленій і додатків петель.
Вам знадобиться
  • гачок №2, бавовняні нитки.
Інструкція
1
Насамперед визначтеся з малюнком, який ви бажаєте отримати на виробі. Однією з найпростіших і в той же час стильних в'язок вважаються "рогулі", розташовані в шаховому порядку. Крім того, можна пов'язати широку облямівку з круглих мотивів.
2
Тепер потрібно провести розрахунок петель. Число петель, відвідний на основний малюнок, має без залишку ділитися на три, плюс до цього ще дві крайні петлі. Реглан найкраще буде почати в'язати з горловини. Поступово необхідно додавати петлі для чотирьох ліній реглан а.
3
Тепер наберіть з 119 повітряних петель ланцюжок. Весь перший ряд пров'яжіть "рогулями". У вас вийде як би смуга. Її потрібно розділити на 6 частин. По дві частини відводиться на спинку, рукава і полички. Петлі, який знаходяться на кордонах деталей, є підставами контура реглан а. Саме на кордонах деталей в кожному наступному ряду потрібно додавати кілька петель для розширення. Для цих цілей потрібно провязивать в одній петлі по два раппорта малюнка.
4
Таким нехитрим способом продовжуйте в'язку. Після того, як реглан буде близько 27-29 сантиметрів заввишки, потрібно зняти петлі рукавів на нитку. Тепер необхідно в'язати лише спинки і полички одним полотном.
5
Низ полички потрібно прикрасити широкою облямівкою. Вона повинна складатися з 18 мотивів, які найкраще обв'язати ажурною прошва. Ажурна прошва виконується наступним чином: кожна клітина включає в себе один стовпчик з накидом і однієї повітряної петлі. Рукава, воріт і полички дуже стильно виглядають, якщо їх обв'язати оздоблювальним вузьким краєм. А на рівні лінії талії продерните стрічечку або шнурок.
Зверніть увагу
Реглан, пов'язаний гачком, дуже легкий, повітряний, стильний. Але процес в'язання важкий і тривалий. Тому багато хто воліє в'язати реглан спицями, що значно простіше.