Як прикрасити пальто.

Восени і навесні багато росіянки надягають пальто . Правильно підібране, воно вигідно підкреслює фігуру, розставляє кольорові акценти, додає зовнішності жіночність. На жаль, міжсезоння в нашій смузі затягується надовго, тому кожній жінці корисно знати, як оновити набридле пальто за допомогою нехитрих прийомів.
Вам знадобиться
  • Брошка, хустку, нашивка, вміння в'язати, гачок, нитки, тасьма, пояс
Інструкція
1
Пальто - вид зимової та/або демісезонного верхнього одягу довгого крою. Цей предмет гардероба спочатку був частиною військової уніформи, потім його стали носити і цивільні. Після пальто перекочувало в жіночий гардероб. Якщо раніше, наприклад, в радянські роки, пальто шили з коричневого або сірого драпу, то сьогодні в магазинах представлена вся колірна гамма, декорування вишивкою, стразами, брошками. У будь-якому випадку, ви можете дати простір вашій уяві: придумайте власний образ за допомогою підручних засобів.
2
Візьміть шарф або шаль. Обмотайте їх на манер вільного художника або зав'яжіть красивим вузлом. До шарфу можна підібрати рукавички в тон. А ось бере або капелюшок такого ж відтінку будуть дещо зміщувати колірний акцент, тому краще обмежитися головним убором нейтральних тонів.
3
Приколіть брошку. Сьогодні в моді в'язані брошки. Якщо ви не вмієте в'язати гачком, можна замовити цей аксесуар по інтернету. Стильно буде виглядати також старовинна або дизайнерська брошка з металу. Брошка носять, приколюючи прямо на пальто , або нею закріплюють шаль. Колір підбирають залежно від тону сукна пальто . Так, наприклад, для чорної моделі у військовому стилі підійде червона брошка-мак, а для створення романтичного образу краще дотримуватися пастельних тонів. Головне правило - прикраса має бути помітно.
4
Вишийте візерунок або зробіть аплікацію з тканини. Вишивка це один з найбільш вдалих, хоча і непростих способів декорування пальто . Для цього використовуйте намистини, стрази, нитки, мережива, готові нашивки. Якщо ви вирішите розшити пальто , врахуйте, що зняти візерунок буде проблематично, іноді - неможливо. Вибирайте для декорування абстрактні або рослинні візерунки нейтральних тонів, або квітів, які будуть гармонійно поєднуватися з вашими аксесуарами.
Зверніть увагу
Не перестарайтеся з прикрасами. Часом пальто саме по собі вже чимось декоровано - вишивкою, вставками з тканини, великими яскравими пряжками, ґудзиками, аксельбантами. У цьому випадку потрібно підібрати нейтральні аксесуари: чорні або тілесного кольору колготки, взуття і сумку нейтральних тонів.