Як вимкнути проксі. google chrome Як відключити проксі-сервер.

Не кожен з сучасних браузерів має власні налаштування для роботи з проксі-серверами . Частина з них користується відповідними установками оглядача Internet Explorer, який за замовчуванням поставляється разом з операційною системою Windows. Однак у всіх браузерах передбачена послідовність дій, яка відкриває доступ до налаштувань відключення використання проксі-сервера - своїм власним чи вбудованим в IE.
Інструкція
1
У браузері Mozilla FireFox розкрийте в меню розділ «Інструменти» і виберіть пункт "Налаштування". У вікні налаштувань перейдіть на вкладку «Додатково» і клацніть кнопку «Налаштувати» в секції «З'єднання». У вікні параметрів з'єднання поставте позначку навпроти напису «Без проксі».
2
У браузері Internet Explorer відкрийте в меню розділ «Сервіс» та клацніть рядок «Властивості оглядача». Перейдіть на вкладку «Підключення» вікна властивостей браузера і натисніть кнопку «Налаштування мережі». Зніміть позначку навпроти напису «Автоматичне визначення параметрів», а у напису «Використовувати проксі-сервер для локальних підключень» позначку поставте. Натисніть кнопки «OK» в обох відкритих вікнах.
3
В Opera відкрийте меню браузера, перейдіть в розділ "Налаштування" і розкрийте підрозділ «Швидкі настройки». Це ж можна зробити натисканням на клавіатурі клавіші операції F12. Клацанням лівої кнопки по рядку «Включити проксі-сервери» зніміть позначку у цього пункту. В цьому браузері є можливість відключати використання проксі як для всіх сайтів, так і тільки для деяких їх них. Щоб нею скористатися натисніть клавіші CTRL + F12 і перейдіть на вкладку «Розширені». Клацніть у лівій панелі рядок «Мережа», а потім кнопку «Проксі-сервери». В поле «Не використовувати проксі для адрес» наберіть адреси сайтів-винятків і натисніть кнопку «OK».
4
Браузер Google Chrome не має власних налаштувань для використання проксі-сервера. Якщо ви розкриєте меню браузера, виберіть в ньому пункт «Параметри», а потім перейдете на сторінку "Розширені", то в секції «Мережа» знайдете кнопку з написом «Змінити настройки проксі-сервера». Однак натискання цієї кнопки відкриє вікно налаштувань іншого браузера - Internet Explorer. Якщо ви зробите в IE які-небудь зміни установок проксі-сервера, то вони відіб'ються і на Google Chrome.
5
Браузер Apple Safari, також як і Google Chrome, не має власних налаштувань проксі-сервера, а використовує установки Internet Explorer. Тут вікно налаштувань IE відкривається після того, як ви розкриєте в меню Safari розділ «Правка», виберете пункт "Налаштування", перейдете на вкладку «Додатки» і клацнете кнопку «Змінити настройки» у напису «Проксі».
В деяких випадках для створення з'єднання з інтернетом потрібно включення і настройка режиму проксі-сервера . Більшість програм, які створені для роботи в мережі інтернет, забезпечено цим режимом, інтернет-браузери не виняток.
Інструкція
1
На прикладі браузера Opera можна показати, як підключити опцію «Проксі-сервер», у решті браузерах настройка робиться аналогічно, враховуючи тільки різні назви пунктів меню. Перш за все, вам необхідно встановити цю програму. Т.к. Opera є вільним програмним забезпеченням, скачайте її з офіційного сайту. Установка даної утиліти не вимагає яких-небудь глибоких знань, крім того, як натискати на кнопки «Далі», «Встановити» і «Готово».
2
Запуск програми здійснюється подвійним клацанням лівої кнопки миші по значку на робочому столі. Також програма відкривається через меню «Пуск»: в списку, натисніть пункт «Програми», потім натисніть на ярлик Opera. При першому запуску з'явиться вікно перевірки браузера за замовчуванням. Т.к. ви тільки встановили цей браузер, програмою за замовчуванням для інтернет-сторіночок він не може бути, тому натисніть кнопку «Так», якщо хочете зробити Opera браузером за умовчанням або кнопку «Ні» в іншому випадку.
3
Далі перед вами з'явиться вікно, в якому бажано зазначити верхній пункт «Продовжити з місця роз'єднання» і постійно вибирати його - Ця установка дозволить вам відновлювати вкладки, які були відкриті до моменту виходу з програми.
4
Натисніть верхнє меню «Інструменти», в списку, виберіть пункт "Налаштування" або натисніть клавіші Ctrl + F12.
5
У вікні, перейдіть до закладки "Додатково". У лівій частині вікна натисніть на підрозділ «Мережа», а в правій частині натисніть кнопку «Проксі-сервери».
6
У вікні «Проксі-сервери» необхідно заповнити наступні поля: HTTP (HTTPS), FTP, Gopher і WAIS. Незважаючи на те, що назви деяких пунктів ви можете не знати, заповніть всі поля, взявши дані з роздруківки, зробленої службою підтримки провайдера (дані проксі-сервера ). Після введення даних натисніть кнопку «ОК». Проксі-сервер налаштований, але ще не включений.
7
Для його включення натисніть клавішу F12 в головному вікні програми, в контекстному меню поставте відмітку напроти пункту «Включити проксі-сервери».