Як завантажити ноутбук в безпечному режимі. Безпечний режим на ноутбуці.

Проблема, коли не завантажується Windows на ноутбуці, знайома багатьом. Зазвичай проблема вирішується за допомогою перевстановлення проблемної операційної системи. Хоча в цій ситуації можна знайти і більш гуманне рішення. Можна просто завантажити Windows в безпечному режимі і усунути проблему. До того ж це допоможе уникнути втрати інформації.
Вам знадобиться
  • Ноутбук під управлінням операційної системи Windows
Інструкція
1
Залежно від моделі ноутбука, запуск роботи комп'ютера в безпечному режимі може відрізнятися. Також вхід в безпечний режим операційної системи залежить від Windows, який встановлений на ноутбуці. Тут будуть розглянуті два варіанти. Один з них точно буде вірним для будь-якої моделі ноутбука.
2
Увімкніть ноутбук і дочекайтеся повного завантаження операційної системи. Вимкніть всі активні працюючі програми, які завантажилися разом з включенням ноутбука. Це, наприклад, антивіруси або програми, які ведуть моніторинг роботи операційної системи. Повідомлення про запущених в даний момент програмах відображається в правому нижньому кутку монітора у вигляді значків. Клацніть правою клавішею миші по значку працюючої програми і з контекстного меню виберіть команду «вийти». Таким способом закрийте всі активні працюючі програми. Не слід побоюватися, що вимкніть програму, яку потрібно для правильної роботи Windows. Серед працюючих програм, які запускаються разом з ноутбуком, ви можете вимкнути тільки ті, що розширюють можливості операційної системи Windows.
3
Примусово затримайте кнопку «викл.». Зачекайте приблизно хвилину і включіть ноутбук. Виникне меню, яке дозволить вибрати спосіб входу в систему. В даному меню і виберіть «безпечний режим». Врахуйте, що запуск Windows в безпечному режимі - процедура дуже повільна. Залежно від моделі ноутбука і версії операційної системи, цей процес може тривати від однієї до п'яти хвилин. Може здатися, що ноутбук завис і нічого не відбувається. Чи не перезавантажуйте і не вимикайте ноутбук під час цього процесу. Якщо все-таки система не зможе стартувати в безпечному режимі, таке іноді буває при поломці Windows, то ноутбук або просто автоматично перезавантажиться, або вимкнеться сам. Після старту роботи в безпечному режимі ви побачите чорний екран ноутбука без заставки, а зверху екрану напис «безпечний режим».
4
Другий спосіб входу в безпечний режим. Увімкніть комп'ютер і безперервно натискайте клавішу F8. З'являться варіанти завантаження Windows. Серед них вибираєте «безпечний режим». У деяких моделях ноутбуків альтернативою F8 може виступати клавіша F12.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=RNGaMHeeTjM
Зверніть увагу
Відповідь: Запуск комп'ютера в безпечному режимі Щоб завантажити комп'ютер у безпечному режимі. 1. Натисніть кнопку Пуск і виберіть команду Завершення роботи. 2. Виберіть параметр перезавантажити комп'ютер і натисніть кнопку OK. 3. Натисніть F8 у вказаний час
Корисна порада
У цій статті розглянуті варіанти завантаження в безпечному режимі, які підтримуються Windows. При виборі одного з цих варіантів виконується завантаження мінімального набору драйверів. Такий режим завантаження Windows використовується для внесення змін до реєстру, а також для завантаження або видалення драйверів. Додаткова інформація. Щоб завантажити ОС в безпечному режимі, виконайте такі дії. Перезавантажте комп'ютер і натискайте клавішу F8.