Як збільшити швидкодію ноутбука. Як прискорити роботу ноутбука.

В силу певних особливостей ноутбуки іноді можуть працювати трохи повільно. Особливо це стосується тих випадків, коли ноутбук працює від батареї. Це дуже незручно, особливо коли потрібна швидке завантаження програм і ноутбук активно використовується. Для прискорення роботи ноутбука не обов'язково купувати додаткову оперативну пам'ять. Просто потрібно правильно налаштувати роботу програм і автозавантаження.
Вам знадобиться
  • Ноутбук;
  • програма Ccleaner;
  • програма TuneUp Utilities;
  • диск з драйверами, який ви отримали при покупці ноутбука
Інструкція
1
Зараз практично всі моделі ноутбуків працюють з операційною системою Windows 7 або Windows Vista. Ці дві операційні системи використовують Aero інтерфейс для робочого столу. Робота інтерфейсу задіє чималі ресурси комп'ютера. Тому його потрібно відключити.
2
Щоб зробити це, натисніть правою кнопкою мишки по порожньому простору на робочому столі. З'явиться контекстне меню. В ньому виберіть команду «персоналізація». У правому віконці будуть доступні теми для вибору. Зі списку тем виберіть «спрощена тема» або «класична». Натисніть по команді «зберегти».
3
Наступний спосіб прискорити роботу ноутбука - це коригування автозапуску програм. Дуже часто на ноутбуці у фоновому режимі можуть працювати багато програм, а користувач навіть не буде знати про це. Програми ці запускаються разом з Windows. Кожна така програма знаходиться в оперативній пам'яті і знижує швидкість роботи ноутбука .
4
Для контролю автозапуску скористайтеся програмою Ccleaner. В інтернеті є багато безкоштовних, але з обмеженою функціональністю версій програми. Підійде абсолютно будь-яка.
5
Запустіть Ccleaner. Відкрийте вкладку «сервіс» і виберіть пункт «автозавантаження». У вікні з'явиться список всіх програм, які запускаються разом з Windows. Зніміть галочки навпроти тих програм, які не потрібні. Залиште тільки самі затребувані програми. Приміром, антивірусну програму або поштовий клієнт.
6
Прискорити швидкодію ноутбука також допоможе установка драйверів для чіпсета ноутбука . Багато ігнорують установку цього драйвера, так як і без нього всі функції ноутбука працюють. Установка цього драйвера оптимізує роботу ноутбука .
7
Візьміть диск з драйверами, який ви отримали при покупці ноутбука . Вставте диск у привід і дочекайтеся, поки він розкрутиться. У вкладці «driver» виберіть компонент «Chipset drivers». Почнеться установка, наприкінці якої буде запропоновано перезавантажити комп'ютер. Погоджуйтеся.
8
Наступним кроком буде чистка реєстру Windows. Для цього скачайте і встановіть програму TuneUp Utilities. В меню програми виберіть компонент «оптимізація системи», потім компонент «чистка реєстру». Програма видалить всі непотрібні компоненти, які уповільнюють швидкість роботи ноутбука .
Більшість користувачів персональних комп'ютерів часто задаються питанням про збільшення швидкості роботи комп'ютера . Ця процедура передбачає тонке налаштування всієї системи: видалення шкідливих об'єктів і тимчасових файлів, чистка списку автозавантаження і т.д. Після виконання всіх цих пунктів можна помітити значне збільшення у швидкості роботи системи.
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення (Eset Smart Security, CCleaner), системні утиліти.
Інструкція
1
Одним з головних «гальм» роботи системи - це наявність шкідливих об'єктів, які називаються вірусами. Позбавлення від вірусів дозволить вам частково прискорити швидке виконання поставлених комп'ютера завдань. До установці антивірусного комплексу варто підійти з усією серйозністю. Вірус, що потрапив на жорсткий диск, може зробити, що завгодно: заблокувати роботу системи, заповнити жорсткий диск файлами малого розміру, зробити спроби псування будь-якого програмного забезпечення. Якщо ваш комп'ютер старожил, кращим антивірусним комплексом для нього послужить Eset Smart Security. Цей комплекс, на відміну від інших подібних програм, займає малу кількість оперативної пам'яті. Він включає в себе не тільки антивірус, але і фаєрвол, анти-спам. Також блокує будь-який підозрілий додаток, а також контролює всі файли, які ви завантажуєте на свій жорсткий диск.
2
Після встановлення антивірусної програми, необхідно відредагувати список автозавантаження системи. Це можна зробити за допомогою спеціальних програм або системної утиліти «Налаштування системи». Натисніть меню «Пуск», виберіть пункт «Виконати», введіть msconfig. У вікні, перейдіть до вкладки «Автозавантаження». Вимкніть непотрібні або невикористовувані вами програми. Після натискання на кнопку «Застосувати», натисніть кнопку «ОК». У діалоговому вікні, виберіть «Вихід без перезавантаження».
3
Далі вам необхідно позбутися від тимчасових файлів, які скупчилися на вашій машині: історія браузера, кеш, файли папок Temp і т.д. Після запуску програми натисніть кнопку «Очищення» в лівій панелі, потім натисніть кнопку «Аналіз». Через кілька секунд у вікні програми буде відображатися список файлів, які підлягають очистці, тому є непотрібними. Для виконання операції очищення непотрібних файлів натисніть кнопку «Очищення».
4
Наступним кроком збільшення швидкості роботи вашої системи буде зміна параметрів відображення графіки. Натисніть правою кнопкою миші на робочому столі, виберіть пункт «Властивості», перейдіть до вкладки «Оформлення», виберіть «Класичний стиль» в графі «Вікна і кнопки».
5
Натисніть правою кнопкою миші на значку «Мій комп'ютер», виберіть пункт «Властивості». У вікні, виберіть вкладку «Додатково», далі розділ «Швидкодія», кнопка «Параметри». У новому вікні перейдіть до вкладки «Візуальні ефекти», активуйте опцію «Забезпечити найкращу швидкодію». Нижче ви помітите, що всі пункти виявилися не виділені. Якщо вам не подобається зовнішній вигляд робочого столу і провідника, поставте позначку навпроти наступних пунктів: - відкидання тіней значками на робочому столі; - відображати вміст вікна при перетягуванні; - згладжувати нерівності екранних шрифтів.