Як знайти контрольну роботу.

Виконувати контрольні роботи проходиться всім студентам під час навчання. Причому найчастіше їх задають студентам-заочникам, адже тільки так викладач може з'ясувати рівень їх підготовки. Щоб контрольна робота була виконана на вищому рівні, необхідно трохи постаратися.
Інструкція
1
Звичайно, можна написати контрольну роботу , переглянувши купу книг по заданій темі. Кілька годин або навіть днів, проведених у бібліотеці, дадуть видимий результат, ви добре розберетеся в питанні і з'ясуйте всі тонкощі. Однак часу на це потрібно досить багато, а його студентам, як відомо, все не вистачає. Тому з метою економії сил і часу можна підготувати контрольну роботу , не виходячи з дому, адже простори Інтернету пропонують безліч сайтів, де можна скачати безкоштовно або замовити роботу з певної теми.
2
Краще, природно, знайти контрольну роботу безкоштовно. Для цього необхідно лише правильно скористатися пошуковою системою (www.yandex.ru, www.rambler.ru, www.google.ru). У рядку пошуку, яка є в кожної з них, необхідно ввести назву контрольної роботи, наприклад «Арбітражний процес», а потім саме словосполучення «контрольна робота». Так пошук звузиться в кілька разів. Без введення зазначених слів з'явиться безліч посилань, в яких просто згадується словосполучення «Арбітражний процес». У більшості випадків ці статті не мають нічого спільного з контрольною роботою.
3
Як тільки ви виявите в пошуковій системі декілька відповідних статей, сміливо вибирайте їх. Велику допомогу вам можуть надати сайти з накопиченими базами безкоштовних контрольних робіт та рефератів, наприклад, www.studentbank.ru або www.bankreferatov.ru. Пошук в них досить простий і зручний.
4
Далі вибираєте кілька контрольних робіт, краще всього 4-6, і копіюєте їх в текстовий редактор. Потім потрібно виправити їх вміст, підігнавши під наявний у вас план. Для цього міняєте місцями абзаци, видаляєте зайві пункти. Ні в якому разі не використовуйте одну контрольну роботу , навіть якщо вона повністю збігається з вашою темою. Часом одне і те ж назва зустрічається у контрольних робіт з абсолютно різним змістом. До того ж повний збіг теми зовсім не означає, що знайдена робота відповідає вимогам, які пред'являєте до неї ви або ваш викладач. Крім того, при створенні своєї контрольної роботи вам доведеться перечитувати матеріал, а значить мимоволі запам'ятовувати його.