Як зробити зарядний пристрій автомобільного акумулятора.

Серце автомобіля - це двигун. З цим, напевно, погодяться всі водії. А ось для того, щоб запустити це серце, а потім контролювати його роботу, живлячи всілякі датчики і прилади, існує акумуляторна батарея. Чому така назва? Тому що вона зберігає і накопичує електрострум і складається з декількох акумуляторів, зібраних в батарею. Поки автомобільний акумулятор заряджений, проблем з запуском двигуна немає.
Інструкція
1
Для роботи автомобіля найчастіше використовуються кислотні акумуляторні батареї, тобто такі, в яких в якості електроліту використовується розчин сірчаної кислоти в дистильованої воді. Тому за технічним станом акумуляторної батареї можна стежити за допомогою ареометра. Він дозволяє визначити щільність електроліту. Якщо вона висока - акумулятор заряджений, низька - разряжен.Для цієї ж мети можна використовувати навантажувальну вилку, яка показує напругу всієї акумуляторної батареї або кожної окремої «банки». За її свідченнями можна визначити, заряджена акумуляторна батарея чи ні, і як стабільно тримається напряженіе.Как тільки стане ясно, що акумуляторна батарея вимагає підзарядки, виникає питання: «Як це зробити?» В даний час придбати зарядний пристрій в магазині не проблема, але якщо у вас випадково на полиці в гаражі стоїть і припадає пилом трансформатор змінного струму, знижує напругу з 220V до 16V, то питання можна вирішити без магазина.
2
Крім трансформатора вам потрібно: • звичайний дротяний реостат для регулювання сили зарядного струму; • амперметр для контролю величини зарядного струму; • випрямний пристрій ; • вимикач, який включається в схему первинної обмотки трансформатора; • електрична лампочка, включена в схему вторинної обмотки. Як тільки у вторинній обмотці трансформатора з'являється напруга, вона загоряється.
3
Випрямний пристрій зробіть самі, зібравши з діодів випрямний місток. Все пристрій змонтуйте на підставу з діелектричного матеріалу (текстоліт, фанера, Неплавкі неелектропровідних пластмаса). На підставі закріпіть трансформатор.
4
З цього ж матеріалу зберіть корпус, в якому зробіть багато отворів для охолодження трансформатора і випрямного устройства.На лицьовій стінці корпусу закріпіть контрольну лампочку включення, тумблер включення, амперметр, реостат.Виходние дроти від випрямного пристрою бажано обладнати клемами різного діаметра для того, щоб при підключенні до акумуляторної батареї не переплутати полярність.
5
Перевіривши виконання цих обов'язкових умов, включите вилку зарядного пристрою в мережу, підключіть клеми до акумуляторної батареї і за допомогою реостата встановіть необхідний струм зарядки. Його величину контролюйте за показаннями амперметра.
Зверніть увагу
У приміщенні, де заряджається акумуляторна батарея, обов'язково передбачте хорошу вентиляцію. В процесі зарядки електроліт виділяє водень і при його скупченні, навіть від випадкової іскри, може статися вибух. Під час операції зарядки акумуляторної батареї обов'язково знімайте з акумуляторів пробки зливних отворів. В іншому випадку виділяється при зарядці газ може накопичуватися під кришкою акумулятора, в результаті чого можливий порив корпусу.