Як перевести градуси у відсотки. gthtdtcnb градуси у відсотки.

Щоб перевести градуси в відсотки необхідно знати трохи більш докладно про об'єкт вимірювання. В градусах вимірюють плоскі кути в геометрії та астрономії, фортеця спиртсодержащих напоїв і навіть ступінь втаємниченості членів масонських лож.
Інструкція
1
Якщо потрібно перевести в відсотки, наприклад, сектор кругової діаграми, то за сто відсотків треба приймати один повний оберт, тобто 360 °. У цьому випадку один відсоток буде дорівнює одній сотій від 360, тобто 3,6 °. Значить, для переведення в відсотки відомої вам величини в градусах її слід розділити на 3,6.
2
Однак для переведення в відсотки, наприклад, ухилу дороги, який на дорожніх знаках позначається у відсотках, за 100% слід приймати 45 °. Ухил визначається як відношення висоти підйому до відстані, яку пройдено від точки початку вимірювання. З точки зору геометрії в цьому випадку відсоток нахилу буде збігатися зі значенням тангенса кута в тій вершині трикутника, з якої починали вимір ухилу. Щоб отримати шукане значення можна скористатися звичайним калькулятором, або порахувати тангенс відомого кута за допомогою онлайн-калькулятора, або скористатися таблицями Брадіса. В ОС Windows теж є вбудований калькулятор, який запускається з головного меню на кнопці «Пуск». Розкривши його треба перейти в розділ «Усі програми», потім в підрозділ «Стандартні» і клацнути рядок «Калькулятор».
3
Для перекладу в відсотки градусів міцності напоїв нічого рахувати не потрібно - ці значення рівні між собою і визначають частку (процентний вміст) етилового спирту. Градуси - це застаріле позначення, яке зараз не застосовується і у відповідності до вимог ГОСТу замінено відсотками.
4
Градус втаємниченості нового члена, прийнятого в масонську ложу перевести в відсотки неважко - всього таких ступенів (градусів) три (Учень, Подмастерье і Майстер). Значить, наприклад, Подмастерье можна вважати на 67% присвяченим, так як кожен з трьох градусів повинна додавати одну третину (33.33%).