Як зняти захисний код клавіатури. Як зняти захисний код з блокування клавіатури.

Багато хто використовує захисний код для блокування клавіатури свого телефону. Але хтось згодом його забуває, а у кого-то з незрозумілих причин на телефоні висвічується напис про те, що код невірний. І тоді постає питання про те, як розблокувати клавіатуру.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - телефон;
  • - програма NSS;
  • - USB дата-кабель.
Інструкція
1
Скачайте програму NSS з інтернету. В процесі інсталяції утиліта запитає вас про варіант установки програми. Просто натисніть кнопку "Далі". Ставте прапорець навпроти пункту, під назвою "Virtual USB device" і натискайте "Next". Далі встановлюйте, як звичайну програму. Намагайтеся встановлювати в системний диск жорсткого диска на вашому комп'ютері. Також всі логи програми будуть збережені в категорію установки програми.
2
Тепер запускайте Nemesis. І після запуску програми на заставці ви побачите невелике сіре віконце з кількома активними кнопками зверху. Натискайте на вкладку під назвою «Scan for new device». Вміст вікна має змінитися. Дочекайтеся, коли в самій нижній рядку стану даної програми почне блимати вкладка «Ready», і натискайте на кнопку, на якій зображена цифра 6600 і написом "Phone Info". Тепер знову дочекайтеся поки напис «Ready» замигает, і натисніть на вкладку «Scan» посередині вікна. Після цього у віконці ліворуч будуть з'являтися дані про версію телефону і його теперішньому IMEI. Далі натискайте кнопку "Permanent Memory" .В полі "start" і графу "end" вписуйте число 308, далі ставте галочку на "To File" і натискайте "Read. Тепер у вікні зверху буде відображений шлях збереження файлу.
3
Заходьте за вказаною адресою, і відкриваєте файл за допомогою блокнота. Шукайте рядок, що починається на цифру "5=". Далі буде йти багато цифр. З усіх виписуйте тільки ті цифри, які йдуть після 3. Заходьте в меню блокування телефону та водите даний пароль. Після цього блокування клавіатури буде знята. Даний алгоритм може використовуватися практично для будь-якого телефону. Тільки виконувати потрібно всі кроки послідовно, щоб не виникало додаткових труднощів.