Як поставити платіжний термінал.

Почати власну прибуткову справу не так-то просто, тому тим, хто все-таки зважився це зробити, доводиться перебирати масу варіантів бізнесу, перш ніж вибрати щось для себе. Майже кожна справа вимагає величезних вкладень грошей, часу, сил і нервів. Саме тому установка власних платіжних терміналів в торгових точках зараз настільки популярна - при мінімальних витратах на установці терміналів можна отримати швидку окупність.
Інструкція
1
Отже, ви вирішили встановити свій платіжний термінал, а, можливо, відразу декілька. Для початку необхідно вирішити, де саме ви будете їх встановлювати. Свій платіжний термінал зараз є майже скрізь, навіть у крихітних магазинчиках на зупинках громадського транспорту, а про великих торгових і ділових центрах годі й говорити. Тому часу на пошук площі для вашого терміналу буде потрібно витратити чимало. Тим не менш, точки, де платіжних терміналів ще немає, все одно існують. Але пам'ятайте, що прохідність в цих точках може бути не надто велика. У кожному разі, ретельно вивчіть ринок.
2
Після того, як ви знайшли місце для установки і уклали договір з торговою точкою або офісом, де буде встановлений термінал (вам доведеться платити за оренду місця в цьому приміщенні), ви можете поставити термінал. Але де ж його взяти? Зазвичай інформацію про встановлення терміналів можна знайти безпосередньо на самих терміналах. Виберіть термінал, який підходить вам більше за інших. Вони відрізняються не тільки зовнішнім виглядом і інтерфейсом дисплея, але і функціоналом. Розрізнятися термінали можуть максимальною кількістю вставляються купюр, принтерами для друку чека, платіжними системами і т.д. Різниться, відповідно, і ціна подібних терміналів .
3
Вибір платіжної системи для терміналу - дуже важливий крок. Різні платіжні системи працюють з різними провайдерами та операторами. Якщо, наприклад, у вашому місті немає якогось оператора, то сенсу вводити можливість оплати для цього оператора в термінал майже немає. Так як самостійно їздити по офісах провайдерів і операторів і укладати з ними договори - довго і важко, все це повісити на постачальника терміналу - у них передбачена така послуга, вони виготовляють термінали «під ключ».
4
Зберіть необхідні для підключення терміналу документи. Вам будуть потрібні зареєструвати в податковій інспекції юридична особа. Про те, як це зробити, всю інформацію ви отримаєте на месте.После цього можете сміливо встановлювати термінал.