Як передати з потягом. Як передати з провідником.

Найпростіший спосіб передачі чого-небудь цінного в інше місто - це поштове відправлення. Але як бути, якщо зробити це потрібно терміново або габарити не відповідають поштовим форматам. А поштова служба, крім іншого, не гарантує ні збереження вантажу, ні дотримання чітких термінів його доставки відправнику. У такому випадку можна передати посилку з поїздом , домовившись з провідником. Тут є кілька важливих моментів, які обов'язково слід врахувати при реалізації вашого плану.
Інструкція
1
З'ясуйте, який поїзд іде в потрібному вам напрямі найближчим часом. Це можна зробити, вивчивши розклад на сайті Російських залізниць, перейшовши за посиланням, зазначеної в кінці статті. Зрозуміло, слід врахувати час, який вам знадобиться, щоб дістатися до вокзалу. Уточніть час у дорозі, щоб одержувач цінного вантажу зміг зустріти цей поїзд у зручний для нього час на вокзалі у своєму місті. Для цього краще попередньо узгодити терміни і заручитися його згодою.
2
Відправляйтеся на вокзал і передайте провіднику, який погодиться допомогти, ваш цінний вантаж. Не забудьте попередньо скласти і вкласти опис відправлення точно так само, як якщо б ви хотіли скористатися послугами поштової служби. Враховуючи небезпеку, яка останнім часом стала абсолютно реальною у зв'язку з активізацією терористичної діяльності на території РФ, продемонструйте провіднику вміст посилки. Потім добре упакуйте і напишіть координати свої і одержувача. Сплатіть провіднику його послуги, або переадресуйте цю функцію одержувачу.
3
Після передачі посилки запишіть номер поїзда, вагона та особисті дані провідника. Зателефонуйте одержувачу і повідомте йому всю наявну у вас інформацію. Дочекавшись прибуття поїзда в пункт призначення, передзвоніть адресату, щоб переконатися в доставці вантажу.
Зверніть увагу
Зверніть увагу на той факт, що час у розкладі поїздів вказано Московське для всіх станцій, розташованих на території Російської Федерації. За її межами час прибуття буде вказано місцевий.
Корисна порада
Розраховуючи час в дорозі до вокзалу, постарайтеся врахувати всі можливі перешкоди. Сюди слід додати необхідність витратити якийсь час на пошуки провідника, який візьметься доставити вантаж і на упаковку посилки.