Як видалити драйвер мережевої карти.

Бувають випадки, що мережева картка не розпізнає під'єднаний до неї обладнання. Щоб виправити проблему, потрібно видалити драйвер для мережевої картки і поставити новий. Звичайно, для установки нового драйвер а необов'язково видаляти старий, але тоді може бути випадок несумісності драйвер ов, і просто не можна буде поставити більш нову версію драйвер а без видалення старої.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, мережева карта
Інструкція
1
Видаляти драйвер мережевий картки потрібно залежно від способу, яким він був встановлений. Якщо ви встановлювали драйвер а мережевий картки з диска, то його потрібно видаляти за допомогою «установки і видалення програм». Такі версії драйвер ов встановлюються разом з додатковими компонентами, які розширюють функціональність пристрою, тому й розпізнаються системою як програми.
2
У документації до комп'ютера знайдіть назву мережевої картки, запишіть або запам'ятайте його. Натисніть «Пуск», виберіть рядок «Панель управління», знайдіть рядок «Установка й видалення програм. У списку програм шукайте програму, назва якої частково або повністю збігатиметься з назвою мережевий картки. Виберіть цю програму. Зі списку можливих дій виберіть дію «Видалити». Наприкінці процесу видалення буде запропоновано перезавантажити комп'ютер. Перезавантажуєте. Після процесу перезавантаження мережевої драйвер буде видалений.
3
Другий спосіб видалення підійде в тому випадку, якщо ви не встановлювали ніяких драйвер ов на мережеву карту. Значить на вашому комп'ютері системний драйвер мережевий картки. Натисніть на значок «Мій комп'ютер» на робочому столі або виберіть «Мій комп'ютер» через команду «Пуск». У виниклому контекстному меню виберіть команду «Властивості». Далі знайдіть рядок «Диспетчер пристроїв». Шукайте вкладку «Мережеві адаптери». Залежно від операційної системи, яку ви використовуєте, цей розділ може мати іншу назву, наприклад, «Мережеве обладнання» або «Мережеві картки».
4
Напроти цього розділу перебуває стрілочка. Клацніть по ній. Відкриється назву мережевої картки, яка встановлена на комп'ютері. Натисніть по ній правою клавішею миші. У контекстному меню виберіть команду «Властивості». Натисніть по вкладці «Драйвер». З'явиться список операцій, які можна провести з драйвер ом пристрою. Виберіть команду «Видалити». Після видалення знову погоджуєтеся на перезавантаження комп'ютера. Залежно від встановленого обладнання, перезавантаження комп'ютера потрібно не завжди. Так що, якщо в кінці видалення не надходить пропозиція перезавантажити комп'ютер, це не означає, що щось не так. Драйвер все одно буде видалений.