Як взяти факс на комп'ютер.

Факсимільний зв'язок стала обов'язковим елементом життя ділового офісу. Завдяки сучасним технологіям прийом і відправлення факсу можна здійснювати за допомогою персонального комп'ютера.
Вам знадобиться
  • Персональний комп'ютер, аналоговий модем, телефонна лінія, програма для прийому факсів
Інструкція
1
Для початку необхідно упевниться в наявності спеціального обладнання у вашому настільному комп'ютері або ноутбуці. Для отримання факсимільного допомогою комп'ютера потрібен аналоговий модем. Його можна придбати у фірмах, торгуючих комп'ютерними товарами. В ноутбуках для цих цілей передбачається вбудований модем. Але в моделях останнього покоління ноутбуків наявність таких модемів стає рідкістю. Так само можливо, що у вашому стаціонарному комп'ютері є вбудована плата аналогового модему. Дізнатися про наявність такого модему можна двома простими способами. Подивіться на задню панель системного блоку. На ній знаходяться різні роз'єми для підключення пристроїв. Порівняйте їх з роз'ємом провідного телефону. Спробуйте вставити роз'єм в найбільш підходяще отвір. Якщо він з легкістю зафіксується, то даний роз'єм належить аналоговому модему. Також є можливість побачити наявність модему в програмних настройках комп'ютера. Для цього натисніть на робочому столі комп'ютера правою клавішею на пункті «Мій комп'ютер» і виберіть наступні пункти по-черзі: «Властивості», «Обладнання» і «Диспетчер пристроїв». У вікні перегляньте списки пристроїв, які знаходяться у вашому комп'ютері.
2
Прийняти факс на комп'ютері можна за допомогою програмного забезпечення операційної системи Windows. Для цього виберіть в меню «Пуск» список "Всі програми" і перейдіть на вкладку «Факси й сканування». У вікні, натисніть на кнопку «Факс», яка знаходиться в лівому нижньому кутку. Якщо ви вперше здійснюєте це підключення, клацніть на пункт «Створити факс». Він розташовується на панелі інструментів. Далі дійте згідно підказкам майстра настройки. Прийняті факсимільні повідомлення зберігаються в папці "Вхідні", яку можна знайти в лівій частині програми.
3
Крім програмних засобів операційної системи, із завданням прийому факсу можуть впоратися спеціальні програми. Ось деякі з них: «Venta Fax», «Fax Machine» і «Snappy Fax». Для роботи даних додатків інтернет не потрібно. Програми дозволяють управляти факсами, як в автоматичному режимі, так і в ручному. Завдяки вбудованому розкладом ви завжди зможете вчасно відправити факсимільне повідомлення.
Зверніть увагу
Цифрові телефонні лінії не підходять для роботи з факсимільними повідомленнями.