Як зробити тепло в газелі. забір повітря на газелі в обігрівач ,.

В зимовий період, коли температура на вулиці може коливатися від позитивної до -30 градусів і нижче, особливо гостро відчувається брак обігріву салону " Газелі ". Пов'язано це з особливостями конструкції автомобіля, зокрема з будовою центральних повітрязабірників. В зимовий період дискомфорт від припливу звідти холодного повітря відчувається особливо гостро. Як же прогріти салон " Газелі "?
Вам знадобиться
  • Автомобіль "Газель", утеплювач у вигляді листів картону, додатковий радіатор, наприклад, з "Ниви", ремонтний комплект для його підключення.
Інструкція
1
Для початку необхідно вирізати заглушки на центральних воздухозаборниках. Нічого страшного в цій дії немає. Після закінчення робіт можна буде закріпити їх на колишньому місці за допомогою пакувального скотча.
2
Потім зніміть торпеду автомобіля. Далі звільніть простір навколо штатного обігрівача. Після цього можна від'єднати обігрівач від автомобіля. Тепер акуратно зніміть і його.
3
Наступним етапом зніміть кришку отопітеля і закріпіть всередині додатковий радіатор. Підключіть його за допомогою трубок до системи охолодження " Газелі ". Проведіть всі необхідні дії (укоротите штуцера, зробіть кріплення) для закріплення додаткового радіатора. Пам'ятайте, що штатний і додатковий радіатор потрібно під'єднати до системи послідовно.
4
Останнім етапом цієї непростої роботи збираєте піч і встановлюєте її на своє місце під торпедою.
Зверніть увагу
Пам'ятайте, що роботи з електропроводкою автомобіля - дуже відповідальне заняття. Тому всі дії з підключення електропомпи проводите, будучи чітко впевненим в тому, куди ви її підключаєте. Переконайтеся, що вона працюватиме правильно і не послужить причиною виходу з ладу електрообладнання вашої "Газелі".
Корисна порада
Для того щоб домогтися максимального ефекту роботи додаткового радіатора, встановіть ще одну електропомпу. Встановіть її після крана управління обігрівачем, перед штатним радіатором. Виведіть кнопку включення/виключення електропомпи на приладову панель. У разі, якщо двигун буде швидко остигати, просто вимкніть додаткову помпу.