Як почистити взуття із замші.

Замшеве взуття дуже красива, але з часом втрачає привабливий зовнішній вигляд через вплив на неї: взимку - солі і вологи, а влітку - пилу і сонячних променів. Але якщо доглядати за замшевим взуття ю правильно, можна надовго зберегти її красу.
Вам знадобиться
  • - щітка для замші;
  • - засіб для чищення замшевого взуття;
  • - фарба для замші;
  • - суха чиста ганчірка.
Інструкція
1
Якщо поверхня замшевого взуття сильно забруднена, її доведеться акуратно промити водою, але попередньо зчистити спеціальною щіткою шматки сухого бруду. Для цього потрібно використовувати саме суху щітку. Зчищаючи вологу бруд, ви ризикуєте зіпсувати замшеве шкіру назавжди. Промивати взуття краще не під проточною водою, а вологою рукою. Потім слід протерти насухо чистою ганчіркою і залишити висохнути до кінця.
2
Коли взуття просохне, її потрібно прочистити спеціальною гумовою щіткою для замші. Така щітка бережно распушает ворсинки замшевої шкіри. Купіть її в будь-якому взуттєвому магазині. Але не захоплюйтеся, чистити потрібно легкими рухами без натиску, інакше ваша замшева взуття невдовзі «облисіє». Можна використовувати спеціальні засоби для чищення замшевого взуття, сумок, рукавичок.
3
Після очистки замші від забруднень її можна пофарбувати спеціальною фарбою з балончика. Існує безліч відтінків фарби для замші. Підібрати потрібний колір правильно можна тільки, бризнувши фарбою на ділянку замші з внутрішньої сторони взуття чи сумки. На інших поверхнях перевірка фарби дасть невірний результат. Консультант у взуттєвому відділі допоможе вам швидко підібрати потрібний відтінок, проте якщо його немає в наявності, то не варто купувати інший, навіть на перший погляд дуже схожий. На замші він виглядатиме по-іншому, і результат вас розчарує.
Зверніть увагу
Зверніть увагу, що замшу не можна сушити на батареї або близько обігрівальних приладів. Вона може потріскатися або відшаруватися за рахунок того, що волога замша зменшується в розмірах - «сідає».
Корисна порада
Постарайтеся якомога менше мочити замшеві вироби. Цей матеріал не терпить води. Також уникайте потрапляння солі на взуття, адже вона дуже роз'їдає замшу. Намагайтеся не ходити в замшевого взуття по глибокому снігу взимку.