Як налаштувати чутливість керма.

Після купівлі автомобіля у автовласника цілком може виникнути потреба підлаштувати авто в управлінні «під себе». Це стосується стійкості автомобіля на дорозі, керованості, систем гальмування і т.д. Зручність в управлінні, мабуть, одне з найголовніших якостей, на які водії дивляться при покупці. Однак неможливо вибрати авто з ідеальними параметрами під кожної людини. Як же підлаштувати рульове управління під себе?
Вам знадобиться
  • Автомобіль, чітке розуміння того, що ви від нього хочете добитися і трохи завзятості.
Інструкція
1
Перед тим, як ви будете коректувати чутливість керма, вам необхідно чітко знати і розуміти, як саме авто має себе вести на дорозі. Практично кожен водій має свій, певний стиль водіння. Розпишіть на аркуші паперу основні характеристики, якими повинен володіти кермо. Наприклад, прийнятний для вас люфт, реакція на різкі повороти, зміна напрямку обертання.
2
Відправляйтеся в автосервіс і за допомогою фахівця з'ясуйте, що саме потрібно відрегулювати в автомобілі під ваші запити. Для цього ідеально підійде невеликий тест-драйв з представником сервісу. В результаті ви доступною мовою поясніть йому, чого ви хочете домогтися від вашого авто.
3
Обговоріть абсолютно всі дрібниці, пов'язані з регулюванням чутливості керма, з фахівцем, який буде проводити роботи по його настройці. Бажано на папері відобразити все, про що ви домовитеся. Це позбавить вас від непотрібних суперечок і розбіжностей в процесі приймання робіт.
Зверніть увагу
Обов'язково контролюйте роботу майстрів автосервісу, якщо регулювання належить ретельна, скрупульозна і дуже тонка. Брак уваги з вашого боку до цього процесу може привести до того, що роботи будуть виконані неточно, не в строк або з відхиленнями від попередніх домовленостей.
Корисна порада
Не варто займатися регулюванням чутливості керма самостійно, якщо ви не маєте потрібної кваліфікації у цій сфері. Це так само стосується і всього іншого, пов'язаного з процесом водіння автомобіля. Пам'ятайте, що некваліфіковане втручання в роботу механізмів вашого авто може бути небезпечним для водіння.