Як включити нокиа 6300.

Мобільний телефон Нокіа 6300 - стильний моноблок з двухмегапиксельной фотокамерою, відеозаписом, аудіоплеєром, Bluetooth і стандартним набором ділових додатків. Кришка трубки і частина її передній панелі, виконані з сріблястого матового металу, надають апарату солідність, а виготовлені з глянсового пластика обрамлення екрану і панель над задньою кришкою підкреслюють сучасність моделі. Щоб почати користуватися тільки що придбаним телефоном Нокіа 6300, його необхідно включити.
Вам знадобиться
  • - Нокіа 6300
Інструкція
1
Стільниковий апарат Нокіа 6300 працює в мережах GSM, тому для здійснення дзвінків за допомогою цього телефону придбайте в салоні зв'язку підходящу сім-карту. Трохи натиснувши на задню кришку великим пальцем, відсуньте її в протилежну сторону від пластикової задньої панелі.
2
Вийміть акумулятор, підчепивши нігтем виїмку на його бічній частині. Встановіть сім-карту в спеціальний утримувач таким чином, як це показано на схемі близько утримуючого пристрою. Металеві контакти пластикової картки повинні стикатися з контактами держателя.
3
Без сім-карти апарат буде працювати в автономному режимі. Це значить, що будуть доступні тільки додатки, які не потребують послуг оператора, фотографування та відеозйомка. Здійснювати і приймати дзвінки, отримувати і відправляти SMS та MMS-повідомлення, користуватися інтернетом можна тільки при наявності пластикової карти постачальника мобільного зв'язку.
4
Помістіть акумулятор в нішу, розташовану зверху встановленої сім-карти, так, щоб металеві контакти на елементі живлення співпали з такими ж контактами у відсіку для батареї. Якщо необхідно, вставте карту пам'яті в спеціальне гніздо, вдавивши її в отвір до клацання.
5
Встановіть на місце зняту задню кришку апарату. Потім підключіть до відповідного роз'єму в нижній частині телефону зарядний пристрій, який ви придбали разом з Нокіа 6300. Для підключення приладу до мережі. Через 2 години 45 хвилин закінчите зарядку акумулятора.
6
Щоб включити апарат, натисніть і утримуйте протягом декількох секунд прямокутну кнопку із зображенням «мінуса» в кружечку, розташовану на верхній грані телефону. Як тільки на екрані з'явиться анімоване зображення двох що вітаються рук і заграє мелодія, відпустіть кнопку живлення.