Як повернути Мій комп'ютер на робочий стіл. Як відновити робочий стіл компютера.

У лінійці операційних систем Windows будь-яку операцію з файлами можна виконати за допомогою «Провідника». За замовчуванням «Провідник» прихований від очей користувачів, і на робочий стіл виводиться значок «Мій комп'ютер », по суті, це той же «Провідник». Іноді користувачі персональних комп'ютер ов випадково видаляють цей значок з робочого стіл а. Для повернення можливості перегляду вмісту папок жорсткого диска необхідно відновити елемент робочого стіл а «Мій комп'ютер ».
Вам знадобиться
  • Операційна система Windows.
Інструкція
1
Якщо ви видалили значок «Мій комп'ютер » випадково, загляньте в «Корзину», двічі клацнувши по ній лівою кнопкою миші. Натисніть правою кнопкою миші на значку «Мій комп'ютер » у вікні і виберіть пункт «Відновити». На вільному місці робочого стіл а вашого комп'ютер а з'явиться шуканий значок.
2
Якщо ж в «Кошику» шуканого значка не виявилося, можна знову додати його, скориставшись системними засобами Windows. Натисніть правою кнопкою миші на робочому стіл е, виберіть пункт «Властивості». У вікні, перейдіть до вкладки «Робочий стіл», натисніть кнопку «Налаштування робочого стіл а». У новому вікні зверніть увагу на блок «Значки робочого стіл а», поставте відмітку напроти пункту «Мій комп'ютер ».
3
Також можна відновити «Мій комп'ютер » іншими способами. Натисніть меню «Пуск», знайдіть в меню значок «Мій комп'ютер », натисніть правою кнопкою миші на цьому значку і виберіть пункт «Показувати на робочому стіл е». Якщо цього значка немає в елементах меню «Пуск», натисніть правою кнопкою миші на кнопці «Пуск» і виберіть пункт «Властивості». У вікні, натисніть кнопку «Налаштувати», потім перейдіть до вкладки «Додатково» і активуйте пункт «Мій комп'ютер » (бажано активувати пункт «Показувати як меню»).
4
Можна відновити ярлик «Мій комп'ютер » та іншим способом. Натисніть меню «Пуск», затисніть лівою кнопкою миші елемент «Мій комп'ютер » і перетягніть його на робочий стіл. Таким чином, можна створити ярлик будь-якого елементу, який знаходиться в меню «Пуск».
Зверніть увагу
Не варто забувати, що будь-яка версія операційної системи Windows може бути не повністю переведена російську мову, тобто імена елементів можуть відрізнятися з прикладами, наведеними тут. Наприклад, «Мій комп'ютер» може називатися My Computer, а «Мої документи» може називатися My Document's.