Як зменшити масштаб в комп'ютері. масштаб зменшити в компьюторе.

Масштаб всіх елементів графічного інтерфейсу операційної системи змінюється збільшенням або зменшенням дозволу екрану в настройках ОС. Чим більше число точок на одиницю площі монітора може відображати система, тим дрібніше масштаб робочого столу і вікон прикладних програм.
Інструкція
1
Якщо ви використовуєте Windows Vista або Windows 7, то для доступу до налаштувань зміни дозволу спочатку клацніть правою кнопкою миші вільне від вікон і іконок простір робочого столу. В контекстному меню, яке при цьому з'явиться, виберіть пункт «Дозвіл екрану». У вікні налаштувань екрану відкрийте список, що випадає на кнопці поруч з написом «Дозвіл» і, переміщаючи лівою кнопкою миші повзунок, встановіть потрібне значення. Зверніть увагу на те, що одне із значень тут відзначено написом «рекомендується» - це дозвіл екрана вважається оптимальним для вашого монітора.
2
Якщо у вашому комп'ютері встановлена ОС Windows XP, то послідовність дій повинна бути трохи іншою. Тут теж треба клацнути робочий стіл правою кнопкою миші, але в контекстному меню немає пункту «Дозвіл екрану». Виберіть рядок «Властивості», щоб відкрити вікно зміни установок екрану і перейдіть на вкладку «Параметри».
3
Оберіть потрібне вам значення дозволу екрану, переміщаючи повзунок, поміщений в лівий нижній кут на цій вкладці. Потім натисніть кнопку «Застосувати» і ОС поміняє дозвіл на короткий період часу - 15 секунд. За цей час вам потрібно оцінити, наскільки обраний варіант відповідає бажаному, і натиснути кнопку «Так». Якщо новий масштаб вас не влаштовує, то натискати нічого не потрібно - дочекайтеся закінчення відліку таймера і повернення колишнього дозволу екрану. Таким способом ви можете візуально підібрати найбільш оптимальне значення дозволу екрану.
4
Іноді можливість змінювати дозвіл обмежена лише кількома варіантами, жоден з яких не здатний забезпечити потрібного масштабу. Як правило, це означає, що ОС використовує для відеокарти драйвер з мінімальними можливостями, боячись її пошкодити. Або відеокарта не впізнана системою, або в системі немає відповідного драйвера. Вам треба самостійно встановити потрібне програмне забезпечення.