Як випрати кросівки. Як прати кросівки в ручну.

Випрати кросівки дуже просто, але потрібно дотримуватися деяких заходів, інакше взуття можна зіпсувати. Необов'язково прати їх вручну, краще це робити в пральній машинці. Звичайно, не кожна взуття здатна перенести прання, тому якщо ви сумніваєтеся в її якості - не експериментуйте.
Вам знадобиться
  • - пральний порошок (краще рідкий);
  • - старі газети;
  • - губка.
Інструкція
1
Перед пранням взуття потрібно підготувати. Якщо на кросівки налипнула бруд, то попередньо отмойте її під проточною водою. Зніміть шнурки, їх потрібно прати окремо, так як з них можуть відпасти залізні наконечники. А ось устілки можете діставати, а можете і залишити в кросівках.
2
Покладіть взуття в пральну машинку. Найкраще кросівки поміщати в спеціальний мішок для прання речей, але якщо у вас його немає, використовуйте звичайну стару наволочку. Також покладіть непотрібні ганчірки, вони будуть пом'якшувати удари кросівок про барабан.
3
Для прання взуття бажано використовувати рідкі пральні порошки, вони дещо м'якше впливають на матеріал, та й колір зберігається яскравим значно довше. Додайте у відсік для основного прання потрібну кількість порошку і включіть програму "делікатне прання". Використовувати кондиціонер при пранні взуття не потрібно.
4
Щойно кросівки випрала, набийте їх непотрібної папером. Це знизить ризик деформації взуття під час висихання. Не забувайте міняти газети по мірі їх намокання. Коли кросівки майже висохнуть, приберіть набивку зсередини.
5
Якщо у вас на кросівках є вставки з шкіри, обробіть їх безбарвним кремом, щоб додати блиск. Всуньте шнурки і можете приступати до шкарпетці зручною і такої звичної взуття.
6
Якщо ви не зважилися випрати взуття в машинці, зробіть це вручну. Налийте в таз теплої води і занурте кросівки , нехай вони трохи отмокнуть. Приступайте до прання. Для цього скористайтеся невеликої губкою і будь-яким рідким миючим засобом. Ретельно отмойте підошву і внутрішню частину взуття. Добре прополощіть взуття в чистій воді. Акуратно відіжміть взуття від надлишків води. Сушку виробляєте вищеописаним способом.